18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła ma kłopoty. Skoczek Piotr zaskoczył ją pozwem i żądaniami

Redakcja
08.06.2018  14:36
Justyna Żyła ma kłopoty. Skoczek Piotr zaskoczył ją pozwem i żądaniami
Justyna Żyła ma kłopoty. Skoczek Piotr zaskoczył ją pozwem i żądaniami Fot: instagram.com/justynazyla

By je spełnić, będzie musiała harować. 

Justyna Żyła jest w opałach. Żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły potwierdziła, że mąż złożył do sądu pozew rozwodowy. Jak przyznała w rozmowie z "Super Expressem", słyszała o tym od osób trzecich.

Do domu mi nic jeszcze nie przyszło, więc czekam. I już nie chcę nic komentować – wyznała. (se.pl)

Ale to nie wszystko, bo 31-latka ma spłacić skoczkowi pół wartości domu, a na to, jak twierdzi, jej nie stać. Nieruchomość w Wiśle-Kopydle, gdzie mieszka teraz Justyna z dziećmi, jest warta około 1 miliona złotych.

Ona nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni, ale to praca dorywcza – zdradził w rozmowie z „Super Expressem” znajomy pary. (se.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła pisze książkę 

Justyna podkreśla, że w dom włożyła nie tylko swoje pieniądze, ale i serce. Jak mówi, oddała na ten cel rodzinną działkę, a w trakcie budowy domu zajmowała się rodziną i robotnikami. Co więcej, to ona zaangażowała się w aranżację ogrodu i osobiście sadziła wszystkie kwiatki i drzewa

To tylko jeden z poważnych problemów, z jakim przyjdzie się zmierzyć Żyłom. Przed nimi również ustalenie grafiku widywań z 11-letnim Kubą i 6-letnią Karoliną.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła nago w „Playboyu”

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła dobrze zrobiła, decydując się na nagą sesję?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej