18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miłość, miłość!

Żyła cała w skowronkach hasa po łące. Chwali się nowym ukochanym

06.08.2019  21:22
Żyła cała w skowronkach hasa po łące. Chwali się nowym ukochanym
Żyła cała w skowronkach hasa po łące. Chwali się nowym ukochanym Fot: instagram/justynazyla

Justyna Żyła ma motyle w brzuchu. Bo głośnym rozstaniu ze skoczkiem Piotrem Żyłą, przyszedł czas na nową miłość!

Koniec prania rodzinnych brudów z Piotrem Żyłą? Cóż, może czas zbierać następne... Była żona skoczka, która karierę zrobiła na wygarnianiu partnerowi zdrad na Instagramie, właśnie pokazała zdjęcie z... nowym chłopakiem.

Niedawno pani Justyna twierdziła, że nie jest jeszcze gotowa na związek, ale chciałaby się jeszcze kiedyś zakochać. Wygląda na to, że marzenie się spełniło. Właśnie wrzuciła na Instagram fotki "z najlepszym towarzystwem".

Żyła i jej nowe love

Mocny uścisk dłoni - kobiecej i męskiej, gdzieś na beskidzkim zboczu (zdjęcie zrobione w Istebnej). Kolejna fotka to już sylwetka siedzącego na trawie, odwróconego tyłem mężczyzny. Na niej wielkie, różowe serduszko.

Justyna Żyła ma nową miłość

Kim jest tajemniczy pan? Tego na razie ne wiadomo. Justyna uwielbia dzielić się życiem prywatnym w mediach społecznościowych i nie ukrywa tam nawet najnieprzyjemniejszych doświadczeń. Możliwe więc, że wkrótce wszystko sama nam wyśpiewa.

A tymczasem... życzymy jej/im szczęścia! Byle prania brudów nie trzeba było powtarzać.

Justyna Żyła ma nową miłość
Justyna Żyła ma nową miłość
Przeczytaj więcej
Komentarze