18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła ma nowy tatuaż. To wiadomość do Piotra?

Redakcja
14.02.2019  16:15
Justyna Żyła i skoczek narciarski  Piotr Żyła - medialne rozstanie, a teraz miłość? Nowy tatuaż żony skoczka. Są podejrzenia, że to nie koniec miłości
Justyna Żyła i skoczek narciarski Piotr Żyła - medialne rozstanie, a teraz miłość? Nowy tatuaż żony skoczka. Są podejrzenia, że to nie koniec miłości Fot: Twitter.com/Fraciszek Smóda, East News/ANDRZEJ LANGE, Agencja SE

Justyna Żyła wciąż czuje coś do Piotra Żyły? Nowy tatuaż może być jak ukryte przesłanie dla sportowca.

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą, gdy padły oskarżenia, że zrobił „skok w bok”. Ujawniła nawet wulgarne wiadomości od jego rzekomej kochanki. Czy to jednak koniec ich miłości? Jak zwraca uwagę radiozet.pl, uczucie prawdopodobnie nie wygasło całkowicie.

 

Justyna Żyła na Instagramie zapowiedziała kulinarną sesję zdjęciową. Fani zauważyli na jej ręce nowy tatuaż - znak nieskończoności z sercem i piórkiem. Czy to ukryta wiadomość dla Piotra Żyły? W wywiadach wspominała ostatnio, że był jej wielką miłością.

Żyła walczy o popularność. Prowadzi  kanał kulinarny na YouTube "UwaŻyła". Pojawi się też w „Tańcu z gwiazdami”. Prowadzi też program "Pierzemy brudy do czysta". Ma w tym doświadczenie, bo „brudy” swoje i Piotra prała publicznie przez wiele miesięcy.

logo Tu się dzieje