18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gotuje, ale czy ma apetyt na miłość?

Nowy związek Justyny Żyły. Konsumpcja już była

30.04.2019  14:47
Justyna Żyła chyba ma już wszystko:  dom, kariera, popularność, więc teraz przyszedł czas na miłość?
Justyna Żyła chyba ma już wszystko: dom, kariera, popularność, więc teraz przyszedł czas na miłość? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła, prawdziwa kobieta renesansu polskiego show-biznesu, stara się, by jej kariera nabrała rozpędu jak skoczek narciarski wybijający się z progu. Odkąd Piotr Żyła zrobił skok w bok, góralka zaskakuje Polaków swoimi kolejnymi talentami. Teraz kraj obiegła szokująca wiadomość, że tancerko-kucharka znalazła nową miłość.

Justyna Żyła ma nowego partnera. Jak podaje plotek.pl, już najwyraźniej otrząsnęła się po rozwodzie i w jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna. Portal podejrzewa, że może to być ktoś z programu „Taniec z Gwiazdami”. Niejednokrotnie na parkiecie rodziły się tam romanse.

Justyna Żyła gotuje

Informator „Pomponika” twierdzi, że adorator był uparty, bo celebrytka początkowo nie zwracała na niego uwagi. Opiekował się nią, gdy mieszkała w Warszawie, a ona zaprosiła go później do swojego domu, gdzie skonsumowali razem obiad. Biorąc pod uwagę jak specjalista od prania brudów gotuje na YouTube, pewnie głodny nie wyszedł. A może oboje mają apetyt na miłość?

Nie wiadomo kim jest adorator Żyły. Plotek.pl pisze jednak, że jej rodzice wręcz „pchają” córkę w objęcia tajemniczego mężczyzny.

Przeczytaj więcej
Komentarze