18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gotuje, ale czy ma apetyt na miłość?

Nowy związek Justyny Żyły. Konsumpcja już była

30.04.2019  14:47
Justyna Żyła chyba ma już wszystko:  dom, kariera, popularność, więc teraz przyszedł czas na miłość?
Justyna Żyła chyba ma już wszystko: dom, kariera, popularność, więc teraz przyszedł czas na miłość? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła, prawdziwa kobieta renesansu polskiego show-biznesu, stara się, by jej kariera nabrała rozpędu jak skoczek narciarski wybijający się z progu. Odkąd Piotr Żyła zrobił skok w bok, góralka zaskakuje Polaków swoimi kolejnymi talentami. Teraz kraj obiegła szokująca wiadomość, że tancerko-kucharka znalazła nową miłość.

Justyna Żyła ma nowego partnera. Jak podaje plotek.pl, już najwyraźniej otrząsnęła się po rozwodzie i w jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna. Portal podejrzewa, że może to być ktoś z programu „Taniec z Gwiazdami”. Niejednokrotnie na parkiecie rodziły się tam romanse.

Zobacz także

Justyna Żyła gotuje

Informator „Pomponika” twierdzi, że adorator był uparty, bo celebrytka początkowo nie zwracała na niego uwagi. Opiekował się nią, gdy mieszkała w Warszawie, a ona zaprosiła go później do swojego domu, gdzie skonsumowali razem obiad. Biorąc pod uwagę jak specjalista od prania brudów gotuje na YouTube, pewnie głodny nie wyszedł. A może oboje mają apetyt na miłość?

Nie wiadomo kim jest adorator Żyły. Plotek.pl pisze jednak, że jej rodzice wręcz „pchają” córkę w objęcia tajemniczego mężczyzny.

Czytaj także