18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piotr Żyła rozstał się z żoną? "Dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę"

Redakcja
26.02.2018  10:02
Justyna Żyła: mój mąż ma kochankę
Justyna Żyła: mój mąż ma kochankę Fot: East News

Żona skoczka opowiedziała o problemach w związku. Mąż musiał się wytłumaczyć na Facebooku.

Małżeństwo Piotra i Justyny Żyły przeżywa poważny kryzys. Szerokim echem odbiła się w sieci wieść o rozstaniu pary. Jak donosi wp.pl, skoczek miał poinformować żonę, że spotyka się z inną kobietą.

Dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka, który jest ich ojcem - napisała Justyna Żyła. (Instagram.com/justynazyla)

"Starał się mnie psychicznie wykończyć"

W rozmowie z Wirtualną Polską żona polskiego skoczka przyznała, że problemy w jej małżeństwie pojawiły się już w 2017 roku. Przed Bożym Narodzeniem Piotr Żyła rzekomo poinformował żonę, że ma romans

Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery – mówiła Justyna Żyła. (kobieta.wp.pl)

Justyna Żyła twierdzi, że jej mąż nie mieszka z rodziną już od czerwca. Plotki o kryzysie w małżeństwie lubianego skoczka krążyły już od dawna, ale żona Żyły odniosła się do nich dopiero w weekend. Zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie, który szybko usunęła. 

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała. (Plotek.pl)

Dodała, że próbowała ratować małżeństwo, ale mąż coraz bardziej ją odsuwał. Zapewniła, że nie chce zaszkodzić Piotrowi Żyle i wciąż go kocha. Puściły jej jednak nerwy, kiedy partner po raz kolejny ją okłamał. 

Wiem, że nie było to z mojej strony profesjonalne i że brudów rodzinnych nie pierze się w ten sposób. Ale Piotrek po prostu zablokował mój numer w telefonie i potraktował jak zupełnie obcą osobę – mówiła wstrząśnięta. (Kobieta.wp.pl)

Internauci nie zostawili na skoczku suchej nitki.

No i kto by pomyślał, że za maską takiego śmieszka kryje się ktoś tak podły. Niewierność to paskudztwo - skomentowała jedna z internautek. (o2.pl)

Piotrek taki "spoko" jesteś, a ponoć dzieci zostawiłeś - brzmiał inny z komentarzy. (gwiazdy.wp.pl)

Piotr Żyła na swoim profilu skomentował doniesienia o kryzysie w jego małżeństwie. Potwierdził rozstanie z żoną, ale stanowczo zaprzeczył, jakoby powodem odejścia była kochanka.

Piotr i Justyna Żyła na Instagramie:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Czytaj także
Przeczytaj więcej