18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła nago w „Playboyu”. „To prawdziwy zaszczyt i przyjemność” [WIDEO]

Redakcja
28.05.2018  11:23
Justyna Żyła Playboy
Justyna Żyła Playboy Fot: instagram.com/justynazyla/

Sesję skrytykowała m.in. Anna Mucha.

O czerwcowym numerze „Playboya” było głośno, zanim jeszcze pojawił się w kioskach.  Justyna Żyła, która w bardzo burzliwy sposób rozstaje się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, na pamiątkę na starość zapozowała w odważnej sesji pod hasłem Góralu, czy ci nie żal. Jak sama przyznała, sesja to dla niej prawdziwy zaszczyt i przyjemność

Jeszcze tego samego dnia, gdy magazyn trafił do sprzedaży, jego bohaterka opublikowała w sieci film zza kulis sesji. Nagranie opatrzyła słowami Marilyn Monroe: Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niezależną niż nudną. 

Co do wspomnianej niedoskonałości odnoszą się liczni internauci, ale i gwiazdy. Wśród nich Anna Mucha, która swego czasu sama była gwiazdą magazynu dla panów.

Przede wszystkim powinniśmy sobie zadać pytanie, kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Te zdjęcia są bowiem wyjątkowo niedobre. Moim zdaniem, a nie mam zamiaru tutaj być skromna, "Playboy" skończył się na mojej sesji – powiedziała w rozmowie z „Party”.

„Playboy” nie pozostawił tych gorzkich słów bez odpowiedzi.

Kochana Aniu, jesteś bohaterką jednej z najpiękniejszych i najseksowniejszych sesji "Playboya". Ale "Playboy" nie zaczął się na sesji z tobą, ani na niej nie skończył. (...) Przed aktorką bohaterkami okładek "Playboya" były chociażby Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Kayah czy Martyna Wojciechowska. A po październiku 2009 roku m.in. Ola Szwed, Natasza Urbańska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska czy Edyta Herbuś. Oraz Justyna Żyła – podsumowano na stronie magazynu. (playboy.pl)

Tymczasem internauci podzielają zdanie Muchy. Zarówno pod zdjęciem czerwcowej okładki, jak i pod efektami sesji zdjęciowej czy zamieszczonym przez nagą Żyłę filmie publikują niekoniecznie pochlebne opinie.

To ma być rozbierana sesja? Buzia wystraszona, dupa obwisła jak Wisła...  – pisze Piotr. (instagram.com / justynazyla)
Pozostaje tylko czekać na chwilę, kiedy kolejną gwiazdą numeru będzie kierowniczka działu mięsnego z Tesco w Grodzisku Mazowieckim – dodaje Arczibald. (facebook.com / PlayboyPolska)

Piotr Żyła w sprawie sesji swojej prawie byłej żony nie zabrał jeszcze głosu. 

Zobacz film zza kulis sesji Justyny Żyły dla "Playboya":

 

logo Tu się dzieje