Nie pomogły „czary”

Justyna Żyła odpada z Tańca z Gwiazdami

29.03.2019  22:35
Justyna Żyła odpadła z programu
Justyna Żyła odpadła z programu Fot: Facebook/ Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Justyna Żyła i Tomasz Barański właśnie pożegnali się z programem „Taniec z Gwiazdami”. Nie pomogła nawet stylizacja rodem z Harry’ego Pottera. Widzowie zdecydowali, że nie chcą już oglądać byłej żony skoczka.

Do tej pory, w żadnym z odcinków „Tańca z  Gwiazdami” para Justyna Żyła i Tomasz Barański nie otrzymali maksymalnej liczby punktów. Najwięcej ile udało im się zdobyć, to 15 punktów. Tyle dostali również w tym odcinku. To jednak nie wystarczyło, by para pozostała w programie.

Justyna Żyła kontra Iwona Pavlović

Była żona skoczka narciarskiego wystąpiła w stylizacji rodem z filmu o Harrym Potterze. Były eliksiry, długie szaty i magiczna atmosfera. Swój taniec duet zaprezentował nawet do muzyki ze wspomnianego filmu o młodym czarodzieju. Niestety, poza scenografią i charakteryzacją niewiele było do podziwiania. Iwona Pavlović nie szczędziła słów krytyki pod adresem Żyły.

Zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów, a na koniec jeszcze zawiesiłaś się na nim (Tomku Barańskim). Niestety Justynko, dzisiaj nie widzę postępów od tamtego tygodnia – skomentowała jurorka

Od niej Żyła otrzymała najniższą ocenę – trójkę.

Nieco łaskawsi byli dla Justyny pozostali jurorzy.

– Hokus Pokus i Justyna Żyła ożyła – skomentował Andrzej Grabowski

Potem porównał tancerkę do ciasta drożdżowego – Dostałaś trochę ciepła i rośniesz, ale wciąż jest parę zakalców.

Widzowie zdecydowali

Łącznie Żyła otrzymała w tym odcinku 15 punktów, jednak to do widzów należy decyzja o tym, kto odpadnie z programu. Tym razem najmniej głosów dostała Justyna Żyła.

Dziękuję za udział w programie i dziękuję za taką przygodę. Piąty odcinek to sukces – podsumowała swoją obecność w „Tańcu z Gwiazdami” 

Przeczytaj więcej
Komentarze