18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niczego nie żałuje

Justyna Żyła jest z siebie dumna: co nie zrobię, to jest głośno

28.03.2019  12:22
Justyna żyła: jestem prekursorem!
Justyna żyła: jestem prekursorem! Fot: Instagram/Justyna Żyła

Celebrytka i była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły - Justyna - udzieliła szczerego wywiadu Superstacji. "Na Tapecie" wyznała, że nie żałuje publicznego prania brudów i jest z siebie dumna.

Własny program w TV, "Taniec z gwiazdami", a wcześniej rozbierana sesja zdjęciowa w piśmie "Playboy". To nic innego, jak kariera Justyny Żyły. Choć program, w którym pierze brudy i pomaga wyjść kobietom na prostą, uznawany jest za porażkę, taniec nie bardzo można nazwać tańcem, a sesja była wynikiem nieczystej i bardzo nieprzyjemnej kłótni z partnerem (Żyła publicznie oskarżała Piotra, że ma kochankę), celebrytka jest z siebie niezmiernie dumna.

Justyna Żyła jest z siebie dumna

Duma Justynę Żyłę rozpiera do tego stopnia, że "gwiazda" nazwała siebie prekursorem i twierdzi, że swoją walką z mężem dała siłę innym kobietom.

Nie myślałam, że później też jeszcze wiele kobiet się otworzy w show biznesie do tego, żeby mówić, że w ich związkach coś jest nie tak. Trochę stałam się takim prekursorem. (...) Myślę, że stałam się już silną kobietą - powiedziała.

Wcześniej zapewniła, że pranie rodzinnych brudów wyszło całkiem niechcący - Justyna myślała podobno, że jej Instagram jest dostępny tylko dla znajomych!

Nie wiedziałam, że mój Instagram jest otwarty, ja myślałam, że tam są sami znajomi, ale to też poszło bardzo w emocjach, a później już się podziało - zapewniła.

Zdaje się przy tym, że pani Justyna wyznaje zasadę "nie ważne jak, byle mówili". Cieszy się bowiem ze swej popularności i rozgłosu mimo że raczej nie mówi się o niej szczególnie dobrze.

Co nie zrobię, to jest głośno - zachwyca się celebrytka.

logo Tu się dzieje