18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jak Celine Dion"

Żyła ma nową twarz. Botoksik cyk cyk, uroda myk myk

Wojciech Kozicki
13.04.2023  12:21
Justyna Żyła ma nową twarz. Botoks i ostrzykiwanie pomogły urodzie?
Justyna Żyła ma nową twarz. Botoks i ostrzykiwanie pomogły urodzie? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła poprawiła sobie urodę. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły wstrzyknęła botoks w twarz i uniosła brwi. Efekt? Nie odczuliśmy emocjonalnego uniesienia, ale...

Justyna Żyła po programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" żyła marzeniami o karierze. Robi wszystko, by zdobyć popularność. Specjalistka od bycia byłą żoną Piotra Żyły teraz na Instagramie chwali się ingerencją w urodę. Botoks i uniesienie brwi u góralki przyniosły pożądane efekty i jej popularność ożyła?

Justyna Żyła wstrzykuje botoks. Nowa twarz to klucz do kariery?

Jak wyjaśniła Justyna Żyła, skorzystała z usług salonu urody na Dolnym Śląsku. Jest zachwycona jak wyszło ostrzykiwanie botoksem okolic czoła. Podkreśliła, że zajął się nią osobiście właściciel salonu. Nazwała go „mistrzem”. W sieci nie brakuje komentarzy, że Justyna Żyła wygląda teraz jak Celine Dion. 

Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem Żyłą (zrobił skok w bok) uparcie chce być gwiazdą. <iała swój program w telewizji, sprzedawała wiązanki kwiatowe, gotowała, tańczyła, pracowała w cukierni, ale chyba coś nie wyszło. Jeśli jej kariera byłaby mierzona miarą skoków narciarskich, góralka z Wisły nie oddała żadnego skoku poza bulę.

Obecnie pokazuje zdjęcia jedzenia na Instagramie i zdradza, że pewien mężczyzna pojawił się w jej życiu. Piotrowi żyłka pójdzie?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Justyna Żyła na Instagramie pokazała nową twarz. Botoks i uniesione brwi
Justyna Żyła na Instagramie pokazała nową twarz. Botoks i uniesione brwi Fot: Instagram

logo Tu się dzieje