18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła startuje z własnym programem w TV! Będzie „prać brudy do czysta”

Redakcja
06.12.2018  14:02
justyna żyła nago tv
justyna żyła nago tv Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły będzie miała swój program w telewizji Active Family. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany jeszcze w grudniu – donosi portal „Wirtualne Media”.

Justyna Żyła rozpoczyna telewizyjną karierę. Po tym, jak ujawniła kryzys w małżeństwie ze skoczkiem Piotrem Żyłą, wystąpiła w nagiej sesji dla „Playboya”, a następnie uruchomiła kulinarnego vloga "UwaŻyła", startuje ze swoim pierwszym programem w telewizji. Już wkrótce widzowie zasiądą w fotelach, by obejrzeć show „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”.

Jakie i czyje brudy ma zamiar prać była żona Żyły? Z informacji „Wirtualnych Mediów” wynika, że nie swoje. Nowa gwiazda TV ma rozwiązywać konflikty uczestników projektu: par, małżeństw, przyjaciół, sąsiadów czy partnerów biznesowych.

Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo - komentuje Przemek Petryszyn, prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family. (wirtualnemedia.pl)

Emisja pierwszego odcinka programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" zaplanowana jest na 18 grudnia w telewizji Active Family. Stacja jest dostępna na platformie nc+ oraz w sieciach kablowych: Toya, Netia, Orange, Inea, Jambox, a także w blisko stu sieciach lokalnych operatorów. 

ZOBACZ TEŻ:

  • Justyna żyła nago w Playboyu
  • Piotr Żyła i wyjątkowo trudny wywiad. "Chyba go podku*wiłeś"

logo Tu się dzieje