Justyna Żyła ma nowy plan na życie. Piotr nie będzie zadowolony

Redakcja
04.06.2018  14:18
Justyna Żyła ma nowy plan na życie. Piotr nie będzie zadowolony
Justyna Żyła ma nowy plan na życie. Piotr nie będzie zadowolony Fot: instagram.com/justynazyla/

Kariera celebrytki nabiera tempa. 

Justyna Żyła z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w kraju. Po głośnym rozstaniu ze skoczkiem Piotrem Żyłą udzielała już wywiadów i zapozowała nago w Playboyu, by mieć pamiątkę na starość. Wygląda na to, że zdjęcia w magazynie dla panów to nie jedyny souvenir, na jaki liczy.

Jak donosi magazyn „Party”, Justyna planuje zostać pisarką. Decyzja już zapadła, a książka jest już prawdopodobnie przygotowywana.

Na szczęście nie ma być to powieść epistolarna i nie pojawią się w niej prywatne wiadomości wymieniane z jeszcze – mężem, ani też pamiętnik. Coś dla siebie znajdą w książce miłośnicy kuchni, bo pod nazwiskiem Żyła już wkrótce w księgarniach ma pojawić się książka kucharska.

ezgif.com-crop

Justyna Żyła wydaje książkę 

Nic dziwnego, bo prawie była żona skoczka już od dawna dzieli się w sieci efektami swojej kulinarnej pasji. Fani co 2-3 dni podziwiają na Instagramie czy to buraka gotowanego, flaczki wołowe czy chłodnik z botwinki własnoręcznie przygotowany przez Justynę.

Nawet taka działalność Justyny może się jednak Piotrowi nie spodobać. Okazuje się, że oprócz przepisów na flaczki na kartach książki nie raz może pojawić się jego imię.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego domu – powiedziała w "Party" znajoma Żyły.

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła dobrze zrobiła, decydując się na nagą sesję?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze