18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hip, hip, hurra!

Już wszystko jasne! Rodzinka Kurzajewskich się powiększy

13.12.2022  19:37
Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem?
Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem? Fot: Inara Prusakova/Shutterstock, Artur Zawadzki/REPORTER

Wspaniałe wieści płyną do nas z Europy. Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, według anonimowego źródła, spodziewa się dziecka. Wiele wskazuje więc na to, że Kurzajewski zostanie dziadkiem.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozeszli się po 23 latach małżeństwa. Powodem rozłamu miała być, według byłej żony, zdrada sławnego dziennikarza. Oczywiście dokonana z pomocą niezawodnej Kasi Cichopek. Pierwsze miesiące po rozwodzie minęły spokojnie, ale niedawno wszystko uległo zmianie, bowiem Maciej oficjalnie potwierdził swój związek ze sławną aktorką z „M jak miłość”.

Mimo wszelkich przeciwności losu, para dorobiła się dwójki przykładnych obywateli – Juliana oraz Franciszka. Teraz ten drugi sam stworzył kolejnego podatnika. Jak bowiem donosi anonimowe źródło „Super Expressu”, Franciszek wyczekuje przyjścia na świat maluszka.

Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem?

Jeśli dziecko będzie miało dziecko, to równanie jest proste – Maciej Kurzajewski zostanie dumnym dziadziusiem. Niestety, z jego strony wciąż nie ma potwierdzenia.

Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna

- powiedział dziennikarz Telewizji Polskiej.

Jak jednak donosi anonimowe źródło, sprawa jest już na finiszu.

Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej, że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać

- czytamy w „Super Expressie”.

Uhuhu! Wow, wow, wow! To jest niezły news! Jeśli te informacje są prawdziwe, życzymy Kurzajewskim oraz Smaszczom wesołej rodzinki i dalszego rozwoju!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także