18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyczepili się do jej pupy

Kaczoruk nago w Playboyu. "Było grzebane"

16.05.2019  19:12
Renata Kaczoruk i naga sesja - cała Polska zobaczy to co Wojewódzki
Renata Kaczoruk i naga sesja - cała Polska zobaczy to co Wojewódzki Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Renata Kaczoruk, czyli była kobieta Kuby Wojewódzkiego, pokazała się światu nago. Sesja w Playboyu nie każdemu się jednak spodobała. Czy ktoś przesadził z Photoshopem?

Renata Kaczoruk nago? Ten widok mógł oglądać do niedawna jedynie Kuba Wojewódzki. Teraz modelka, znana z programów „Taniec z gwiazdami” i „Azja Express”, obnażyła się przed światem. Jej naga sesja w Playboyu nie przejdzie bez echa, bo samo zdjęcia na okładce wywołało skrajne emocje.

Zobacz także

Nowy Playboy

Czerwcowy numer „Playboya” jest ostro krytykowany. Kaczoruk uchwycona w obiektywnie Marleny Bielińskiej pozowała na tle morza i próbowała okryć się prześwitującym materiałem. Przy okazji świeci pupą, do której przyczepili się internauci.

Stażysta na darmowym stażu to chyba robił. Ten tyłek nie za daleko od reszty ciała? – pyta surfer2021 na Instagramie Playboya.
Wygląda bardziej jak centaur niż kobieta. Nie wiem kto tak zaszalał z Photoshopem ale z pewnością nie wygląda to dobrze – uważa karo_lina_rr.
Grzebane było bez znajomości anatomii? – pyta internauta na Facebooku Playboya.

Naga sesja w Playboyu

Czy następna nago zaprezentuje się Margaret? W najnowszym numerze znalazł się z nią wywiad. Tymczasem na swoim Instagramie Jamroży pokazała sutki. Czyżby rozgrzewka przed rozbieraną sesją?

Zobacz także
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

logo Tu się dzieje