18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera co koń wyskoczy

Kajra posądzana przez internautów o męczenie koni. Co na to Sławomir?

14.06.2019  11:10
Kajra posądzana przez internautów o męczenie koni. Co na to Sławomir?
Kajra posądzana przez internautów o męczenie koni. Co na to Sławomir? Fot: Instagram/@superkajra

Niezła afera z żoną Sławomira, Kajrą. Kobieta padła ofiarą zmasowanego ataku internautów, a wszystko przez połączenie upału i koni.

Kajra na swoim Instastories zamieściła fragment, na którym widać, że korzysta z bryczki konnej. Biorąc pod uwagę to, jaką mamy pogodę, internauci orzekli, że żona Sławomira... męczy zwierzęta.

A fajnie to tak męczyć konie w upał? Proszę się zastanowić nad sobą - napisał ktoś.

Szkoda, że męczy Pani zwierzęta #wstyd - stwierdził inny internauta. 

Wsiadać na bryczkę i męczyć konie w taki upał? Wstyd i żenada - brzmiał kolejny osąd.

Komentarzy było tak dużo, że Kajra postanowiła skasować bryczkę ze swojej relacji. Myślicie, że to pomogło? Nic bardziej mylnego. Internauci nie odpuszczali i podobne komentarze pisali pod innymi jej zdjęciami. 

Kajra się tłumaczy. Co na to Sławomir?

Kajra w końcu nie wytrzymała i wypowiedziała się na temat tego, co tak naprawdę działo się na jej InstaStories. 

Nie wybrałam się na przejażdżkę !!!!! Tylko doskonale wiadomo z insta że robimy nowy klip i nagle nikt tego nie widzi! A koniki nie jeżdżą po upale - tylko były skamerowane z samego rana :) albo późnym wieczorem :) by było dla nich jak najlepiej. nikt zwierząt nie męczy !!!!!!!!!!! Nie cierpiały !!!!!! Jak robię insta story to rzadko z danej chwili - zazwyczaj z biblioteki. To że sobie ktoś interpretuje story na swój sposób tworzy fejki newsy i korzysta z nieprawdziwych źródeł - dla klikalności to jego problem. Dlaczego mam się tłumaczyć z kłamstwa ? Nie zrobiłam źle. Wręcz przeciwnie! Dlatego każdego kto pisze i powiela bzdury będę usuwała! (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała Magda na Instagramie. 

Co na to Sławomir? Widać, że jego żona jest dogłębnie poruszona tak niesprawiedliwym oskarżeniem.