18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taniec wysokich lotów

Stoch tańczył na weselu. Wideo hitem sieci

Wojciech Kozicki
08.05.2019  07:55
Kamil Stoch i taniec na weselu - czy "Taniec z gwiazdami" to jego przeznaczenie?
Kamil Stoch i taniec na weselu - czy "Taniec z gwiazdami" to jego przeznaczenie? Fot: Instagram.com/kamilstochofficial

Kamil Stoch to nie tylko świetny skoczek narciarski. W sieci pojawiło się wideo z wesela, na którym widać, że sportowiec z Zakopanego to również tancerz wysokich lotów.

Skoczek narciarski Dawid Kubacki i Marta Majcher 1 maja wzięli góralski ślub w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Bachledówce. Odbyło się także wesele, na którym zjawili się polscy skoczkowie narciarscy Kamil Stoch i Maciej Kot. Ten pierwszy na parkiecie spisał się na medal, co zostało uwiecznione i opublikowane w mediach społecznościowych. Nagranie ze Stochem to już hit sieci.

Kamil Stoch tańczy

Czy „Taniec z Gwiazdami” upomni się o Stocha? Nie tylko zatańczył w układzie choreograficznym do „Don’t stop me now” Queen,  ale też pokazał jaki jest gibki przy okazji „Call on me” (Eric Prydz).

W sieci pojawiły się komentarze, że poradził sobie na parkiecie lepiej niż Justyna Żyła. No cóż, to akurat nie jest trudne zadanie…

Kamil Stoch i taniec na weselu:

Przeczytaj więcej
Komentarze