18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczęśliwy prowadzący Familiady

Karol Strasburger wziął ślub. Jego żona wygląda jak nastolatka

14.08.2019  10:24
Karol Strasburger wziął ślub. Jego żona wygląda jak nastolatka
Karol Strasburger wziął ślub. Jego żona wygląda jak nastolatka Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Karol Strasburger ma już swoje lata, ale wcale nie zamierza się tym ograniczać. Właśnie wziął ślub z kobietą, która jest znacznie od niego młodsza. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. 

Ta historia udowadnia, że wiek w miłości nie ma najmniejszego znaczenia. Karol Strasburger poślubił swoją znacznie młodszą partnerkę i aktualnie jest niesamowicie szczęśliwy.

Karol Strasburger znowu szczęśliwy

Prowadzący Familiady nie miał w ostatnich latach najłatwiejszego życia. Zmarła bowiem jego żona Irena Strasburger, która była najważniejszą osobą w życiu artysty. Jej śmierć była dla aktora dużym zaskoczeniem. Piękna blondynka odeszła i Strasburger został sam.

VIPHOTO/East News

Na szczęście jednak aktor postanowił wciąż poszukiwać miłości i znalazł ją w osobie młodszej od siebie Małgorzaty Weremczuk. Para jest bardzo szczęśliwa, a na jej ślubie pojawiło się wiele znanych twarzy. 

Do Urzędu Stanu Cywilnego zawitali m.in.  Robert i Monika Janowscy, a także Tomasz Stockinger. 

Małgonia wzniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję Ci moja żono – mówił dla Na żywo o ukochanej Karol Strasburger. 

Strasburger umieścił na swoim Facebooku obszerny wpis, w którym dziękuje rodzinie i przyjaciołom. 

Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ – napisał.

Młodej parze życzymy szczęścia!

Czytaj także