18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tego jeszcze nie grali

Karzeł w Big Brotherze. Iza wrzeszczy z przerażenia

09.05.2019  20:47
Karzeł odwiedził dom Wielkiego Brata
Karzeł odwiedził dom Wielkiego Brata Fot: TVN/Printscreen

Dom Wielkiego Brata odwiedził człowiek wyjątkowy, bo bardzo, bardzo niski. Niestety dla Izabeli, która na jego widok zaczęła wrzeszczeć z przerażenia.

Fobie mogą być różne, czasem naprawdę niedorzeczne. Wielki Brat postanowił, że będzie walczył ze strachem domowników. Na początek wziął na celownik Magdę i Izę. Ta druga nie zniosła spotkania z tym, co ją przeraża, zbyt dobrze.

Magda i jej arachnofobia

Strach przed pająkami jest dość powszechny, a arachnofobia dość znana. I właśnie obdarzone wieloma odnóżami stworzonka najbardziej przerażają Magdę.

Dziewczyna musiała potrzymać na ręce wielkiego pająka. Z zadaniem poradziła sobie jednak bezbłędnie. Zacisnęła zęby i ze spokojem poddała wyzwaniu.

Co z Izą? Iza omal nie zemdlała i narobiła ogromnego hałasu. Chwilę później żarliwie przepraszała za swoje zachowanie.

Dziwaczna fobia Izy

Czego boi się Iza? Niskich ludzi! I to do tego stopnia, że na widok mężczyzny z niedoborem wzrostu zaczęła krzyczeć.

Biedna tak bardzo zawstydziła się swojej reakcji, że chwilę później przepraszała gościa. Tłumaczyła też, że nigdy wcześniej kogoś takiego nie widziała i nie wie, skąd wziął się jej irracjonalny strach. Na koniec stwierdziła, że stało się dobrze, bo mogła zmierzyć się ze swoją fobią.

Big Brother

Czego boją się domownicy? Będziecie zdziwieni

Z fobiami mieli mierzyć się wszyscy domownicy. Nie każdy strach okazał się jednak tak ogromny, jak Magdy i Izy. Nie każdy też da się łatwo zrozumieć. I tak na przykład Igor boi się flaków (zupy!), a Bartek salcesonu. Justyna i Paweł drżą przed mięsem, a Oleh... Oleh zdaje się, że boi się relacji i właśnie zmierzył się ze swoją fobią, wyznając miłość koleżance

Czytaj także
Przeczytaj więcej