18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ależ bomba!

Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się! Jest potwierdzenie

14.11.2022  15:55
Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się!
Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Serwis Party.pl powołuje się na wypowiedź znajomego pary celebrytów i podaje, że najseksowniejsza para polskiego show biznesu – Cichopek i Kurzajewski - jest zaręczona i szykuje się do ślubu! Ależ wieści!

Jeszcze niedawno zahukani i skryci, brylowali pomiędzy atakami mediów i uśmiechniętej od ucha do ucha Pauliny Smaszcz, a teraz paradują po galach z olbrzymim pierścionkiem zaręczynowym na dłoni! Jak podaje serwis Party.pl, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się! Powołują się przy tym na anonimową wypowiedź ich znajomego. Widać, że śpieszno im do sformalizowania związku, zaledwie na początku października ogłosili, że są razem. Oczywiście związek mógł i zapewne trwał już wcześniej.

Cichopek i Kurzajewski zaręczeni

Party.pl dotarł do znajomego pary celebrytów, który ujawnił:

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!

Na Gali 70-leci TVP Kasia i Maciej pojawili się wspólnie, a na dłoni aktorki można było zobaczyć pierścień, lecz wtedy nie ogłosili swoich zaręczyn, choć opowiadali sporo o swoim związku i swoich planach.

Ależ to jest rok dla Katarzyny Cichopek! Wiele zmian i sporo do roboty, kibicujemy jej na każdym etapie jej życia i życzymy parze zakochańców wszystkiego najlepszego!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także