18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto ojcem?

Kasia Cichopek jest w ciąży? Pokazała brzuszek

08.11.2022  09:08
Czy Kasia Cichopek jest w ciąży?
Czy Kasia Cichopek jest w ciąży? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, Tadeusz Wypych/REPORTER

Media zaczęły ostatnio zastanawiać się nad tym, w jakim stanie jest Kasia Cichopek – ciężarnym czy nie-ciężarnym. Co zrobić, żeby się dowiedzieć, jak jest w rzeczywistości? Najprościej, trzeba spojrzeć na jej brzuch!

Katarzyna Cichopek ma już dwójkę dzieci – Adama i Helenę – ze swoim byłym mężem Marcinem Hakielem. Teraz, gdy związała się z Maciejem Kurzajewskim, pojawiają się spekulacje, że znowu zajdzie w ciążę! Zresztą media zastanawiają się nad wszelkimi dalszymi torami jej związku – czy weźmie ślub, czy zamieszkają razem, czy zjedzą razem śniadanie przed „Pytaniem na śniadanie”? Oto jest pytanie. Ale dzieci? Czy jest już aż tak poważnie między nią a Maciejem?

Czy Kasia Cichopek jest w ciąży?

Po tym, jak „Pomponik” opublikował zdjęcia Kasi, na których widać lekko zaokrąglony brzuszek, ludzie zaczęli się zastanawiać, czy już za niedługo usłyszymy niezmiernie wesołą nowinę. Na zdjęciu Kasia ma strój, który niefortunnie zbiega się elementami garderoby na brzuchu – spódnica i sweter nakładają się na siebie i tworzą wrażenie wystającego brzucha.

Kasia chyba zdawała sobie sprawę z tych spekulacji, bo niedawno opublikowała u siebie na Instagramie zdjęcie, którym zagrała nam wszystkim na nosie i pokazała figlarny język. Ujawniła płaski jak stolnica brzuch, w którym nie rośnie żaden mały szkrab.

Zdjęcie pięknej i szczupłej Kasi możecie znaleźć poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje