18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Już wiem co lubię"

Nowy biznes Cichopek. Zostanie najbogatszą Polką?

Wojciech Kozicki
15.03.2023  17:47
Kasia Cichopek ma nowy biznes. Kosmetyki naturalne od gwiazdy TVP
Kasia Cichopek ma nowy biznes. Kosmetyki naturalne od gwiazdy TVP Fot: TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek otwiera nowy biznes. Gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” TVP poczyni inwestycje w autorskie kosmetyki naturalne. Szykuje się nowa najbogatsza Polka?

Kasia Cichopek znacząco zwiększy swoje zarobki. „Pytanie na śniadanie” TVP i serial „M jak miłość” oraz zarobki gwiazdy w social mediach to już za mało pieniędzy? Partnerka Macieja Kurzajewskiego już teraz promuje swoje perfumy i biżuterię YA, ale ma nowy pomysł na biznes. Aktorka wejdzie na rynek kosmetyków naturalnych.

Kasia Cichopek chce sprszedawać kosmetyki naturalne

Kasia Cichopek już oficjalnie ogłosiła, że wprowadzi do sprzedaży autorską linię naturalnych kosmetyków. Skąd ten pomysł? Przyznała, że latami szukała dla siebie idealnych kosmetyków, więc w końcu zdecydowała się sama je stworzyć. Zapowiedziała premierę autorskiej linii produktów do pielęgnacji ciała. 

Przez lata działalności instagramowej miałam okazję przetestować mnóstwo różnych kosmetyków. Wiem już, co lubię, czego chcę, czego szukam, co jest dobre i na podstawie tej wiedzy, którą zdobyłam jako influencer, stworzyłam swoją własną linię – ogłosiła Kasia Cichopek.

Jak przyznała Cichopek, stawia na kosmetyki naturalne, bo jest „osobą naturalną”.

Kosmetyki naturalne gwiazd na polskim rynku. Cichopek kontra Rusin

Łatwo Cichopek nie będzie. Silną konkurencją będą Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska, których produkty są hitami w drogeriach. Kinga Rusin, promująca swoje wegańskie kosmetyki naturalne, także palmy pierwszeństwa po dobroci nie odda.

Czytaj także