18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W PiS się wkurzą?

Kasia Cichopek o wyborach. Ma apel do kobiet

Wojciech Kozicki
03.10.2023  17:39
Kasia Cichopek Na instagramie o wyborach. Oznaczyła konto „Kobiety na wybory”
Kasia Cichopek Na instagramie o wyborach. Oznaczyła konto „Kobiety na wybory” Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Jakie poglądy polityczne ma Kasia Cichopek? Oczywiście gwiazda programu „Pytanie na na śniadanie”TVP nie ujawnia na kogo zagłosuje. Opublikowała jednak w social mediach apel do Polek w sprawie wyborów parlamentarnych.

Kasia Cichopek oficjalnie nie angażuje się w politykę, ale partnerka Macieja Kurzajewskiego oznaczyła na Instagramie konto „Kobiety na wybory”. Wystosowała apel do obserwatorek. Czy nieświadomie zasugerowała na kogo postawić krzyżyk przy urnie?

Kasia Cichopek o wyborach. PiS nie do końca się ucieszy

Kasia Cichopek wyraźnie podkreśliła, że jej Instagram to miejsce, gdzie pokazuje swój "lajfstajl", reklamuje produkty i poleca miejsca. Za wszelką cenę chce być bezstronna i dyplomatyczna.

Kieruję moje słowa przede wszystkim do was, dziewczyny. Nie odpuszczamy, idziemy na wybory. Liczę na was. Nie będę wam mówiła, na kogo macie oddać swój głos. Ważne, żebyście poszły i zagłosowały w zgodzie ze sobą i ze swoim sercem 

- przemówiła Kasia Cichopek w social mediach.

Zdaniem Kasi Cichopek, nie powinno się traktować pójścia na wybory jako obowiązku obywatelskiego. Jej zdaniem to raczej „miejsce i czas, by wyrazić uczucia”. Zapewne spodziewając się klasycznego polskiego „szit-stormu”, wyłączyła komentarze pod postem na Instagramie.

Kasię Cichopek na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób. Czy któraś z partii zechce liznąć co nieco z tej skarbnicy wyznawców? A może PiS zdenerwuje się, że gwiazda TVP nie wsparła rządowych mediów?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje