18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska świętuje

Kasia Cichopek wyszła z kąpieli i nagrała wideo. Pokazała za dużo?

28.03.2023  19:35
Kasia Cichopek pokazała się nago?
Kasia Cichopek pokazała się nago? Fot: Instagram katarzynacichopek

Kasia Cichopek króluje sercem każdego Polaka i wszyscy śledzimy z zapartym tchem nawet najdrobniejsze zdarzenia w jej życiu. Ty też należysz do tego grona – kliknąłeś wszakże na artykuł o jej kąpieli.

Kasia Cichopek sprawiła, że cała Polska cofnęła się w czasie do momentu, gdy Kasia Cichopek była sławna. Jak do tego doszło? Wszystko przez skandal obyczajowy, jaki wywołała aktorka, gdy ogłosiła swój związek z łamaczem kobiecych serc – Maciejem Kurzajewskim. Sprawa była problematyczna, bo rzekomo obie te piękne osoby miały dopuścić się zdrady na swoich ówczesnych małżonkach.

Ponadto czuć w tym bukiecie nuty hipokryzji – zarówno Katarzyna „Kasia” Cichopek, jak i Maciej „Maciek” Kurzajewski są twarzami Telewizji Polskiej, promującej tzw. wartości katolickie. Jedną z ich jest instytucja małżeństwa, która mogła zostać potraktowana przez nich po macoszemu. Upsik.

To sprawiło, że Polska zebrała się wokół „Kurzopków” i wykorzystała ich jako kolektywną lewatywę naszych skumulowanych pretensji do zajęcia mediów publicznych i narodowego dyskursu przez świątobliwą prawicę.

Kasia Cichopek nago?

Wszystko fajnie, ale najciekawsze wciąż pozostaje to, co się u nich ogólnie rzecz biorąc dzieje. Co robi Kasia Cichopek po kąpieli? No właśnie. Otóż Katarzyna Cichopek po kąpieli okutała się w ręcznik i chwyciła za telefon. Chciała nam pokazać coś arcyważnego – jakiego kosmetyku używa w tej newralgicznej chwili. Ostrzegamy jednak, że nie wiemy, ile w tym jest prawdy. Nagranie jest bowiem wynikiem płatnej współpracy.

Widzimy więc, jak najpiękniejsza Polka, ubrana jedynie w ręcznik i świeżo umyta, nakłada na siebie różne smarowidła. Jedno rzuca się w oczy – Kasia Cichopek ma skórę jakoby zdjętą z pupci bobaska. Niezwykła sprawa, którą trzeba nagłośnić.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Katarzyna Cichopek po kąpieli
Katarzyna Cichopek po kąpieli Fot: Instagram katarzynacichopek
Czytaj także