świeciła ciałem zamiast wiedzą

Polska gwiazdka-pop aresztowana w Egipcie. Pokazała zbyt dużo

14.06.2019  20:09
Piosenkarka aresztowana w Egipcie
Piosenkarka aresztowana w Egipcie Fot: Facebook/Kasia Nova

Polska piosenkarka Kasia Nova kręciła teledysk do nowej piosenki w Egipcie. W czasie zdjęć ona i cała jej ekipa trafili do aresztu.

Pop-gwiazdka Kasia Nova pojechała do Egiptu i postanowiła poświecić tam ciałem. Nie odrobiła jednak pracy domowej i nie wiedziała, że nie powinna pokazywać zbyt dużo. Za roznegliżowane ciało trafiła bowiem za kratki.

Kasia Nova aresztowana za goliznę

W czasie kręcenia klipu w Świątyni Karnak w Luksorze, ekipę Kasi Novej otoczyła egipska policja. Wszyscy trafili do aresztu, a w sprawie interweniowało najpierw biuro podróży, a później polski konsulat.

Podczas kręcenia zdjęć w świątyni w Luksorze nagle pojawiła się policja i straż i wykrzykując przerwała nagrywanie. Wszyscy zamarli, bo nikt nie wiedział o co chodzi. Wszelkie pozwolenia posiadali i nikt tutaj nie mógł się doczepić. Ekipa z wokalistką zostali zaprowadzeni do aresztu w celu wyjaśnienia sprawy. Trwało to ponad dwie godziny, gdzie wszyscy próbowali się dogadać. Przerażony przedstawiciel biura ETI dzwonił do ambasady polskiej. Policja kazała fotoreporterowi skasować część zdjęć. Okazało się, że strój wokalistki nie był dostatecznie przyzwoity na świątynię - poinformował manager piosenkarki, Michał Zawidzki.

Czy faktycznie strój Kasi był aż tak wyzywający? Tego dowiemy się już pod koniec czerwca, gdy teledysk do "Tańcząc bez ciebie" będzie miał swoją premierę.

Przeczytaj więcej
Komentarze