Wielki Brat, wielkie wymagania

Kasia z Big Brothera szuka chłopaka. Łatwo nie będzie

Wojciech Kozicki
04.06.2019  10:15
Kasia Olek z Big Brothera szuka miłości - będzie z niej celebrytka?
Kasia Olek z Big Brothera szuka miłości - będzie z niej celebrytka? Fot: Big Brother TVN7

Czy uczestnicy „Big Brothera” po wyjściu z programu zostaną gwiazdami? Kasia Olek, chociaż w domu Wielkiego Brata była niepozorna i małomówna, to „na wolności” nieźle się rozgadała.

Obawiamy się, że nowy „Big Brother” to hodowla przyszłych gwiazd i celebrytów. Kasia Olek tego nie ukrywa i powiedziała, że zdecydowała się na udział w programie, bo chce być sławna. Po tym jak odpadła, od razu wygadała się ile zarabiają uczestnicy „Big Brothera” i  zdradziła jaki TVN manipuluje widzami. Zdążyła też skompromitować się, śpiewając piosenkę na żywo.

Kasia Olek i idealny facet

Czas na kolejne wyznania. Tym razem Olek szuka chłopaka i zdradziła swoje matrymonialne wymagania. Jak się można spodziewać, status materialny jest istotny i jej wymarzony mężczyzna musi być przede wszystkim bogaty. Pieniądze na pewno jej się przydadzą, bo po opuszczeniu reality show mówiła, że jest biedna.

Poza tym, jej superman musi mieć „ostre poczucie humoru” jak ona sama oraz wielkie dobre serce. Ma być też „ciepły i dobry” i pięknie uśmiechać się do niej, gdy będzie się rano budziła.

Szukam osoby, która będzie całym sobą dla mnie, a ja dla niego i żebyśmy mogli się wspierać i unosić razem, a nie ściągać w dół – powiedziała „Pomponikowi” Olek. Czy to nie brzmi jak gotowy tekst piosenki?

Życzymy powodzenia w poszukiwaniach.

Przeczytaj więcej
Komentarze