Kasia Warnke znowu szokuje. Pokazała nagą pierś w sesji zdjęciowej

Redakcja
09.02.2018  14:05
Kasia Warnke
Kasia Warnke Fot: instargam.com/kasiawarnke

Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 100 tysięcy fanów.

Czarno-białe zdjęcie Katarzyny Warnke rozgrzało internet. Fotografia, na której aktorka pozuje w prześwitującej kreacji, została wykonana podczas sesji dla Elle Polska. Jej autorem jest Magdalena Luniewska.

Fani są wniebowzięci. Wśród komentarzy pojawiły się przeważnie słowa uznania dla 41-letniej bohaterki „Kobiet mafii” (reż. Patryk Vega). W ciągu zaledwie czterech godzin od publikacji odważnego zdjęcia, liczba polubień przekroczyła 10 tysięcy. Negatywnych opinii ze świecą szukać.

Brawo cycek, brawo ty - stwierdza martinzmack. (instagram.com/kasiawarnke)
Seksi i z pazurem - pisze iwona_033.
Piękna bestia! - twierdzi oliwia_ur.
Brawo za odwagę - docenia Darek.
Jak kobieta ma klasę to wszystko może - komentuje Marcin.
Widziałam w Elle i nie mogłam oderwać wzroku. Cudowne zdjęcie - zauważa Paula.
I to jest piękne zdjęcie, na którym najpierw widzę twarz i kobietę a potem jej ciało... Majstersztyk - zachwala mama_m_.

Ale to nie jedyne śmiałe zdjęcie Warnke w mediach społecznościowych. Wśród udostępnionych przez nią ponad 1000 postów wiele z nich przedstawia aktorkę prezentującą seksowną sylwetkę bez żadnego wstydu. Nic więc dziwnego, że 8 lutego liczba obserwujących jej profil internautów przekroczyła 100 tysięcy, o czym partnerka Piotra Stramowskiego zakomunikowała z radością na Instagramie.

Profil aktorki grającej rolę Magdy w filmie „Botoks” zasypały komentarze z gratulacjami po zdobyciu okrągłej liczby subskrybentów, czym wzbudziła wśród fanów lekką... konsternację. Część z nich zaczęła nawet życzyć Kasi wszystkiego najlepszego, prawdopodobnie myśląc o jej urodzinach. Główna zainteresowana musiała więc sprostować to nieporozumienie.

NIE MAM URODZIN! Stówka na insta mi stuknęła followersów - rozwiała wątpliwości sprawczyni całego zamieszania. (instagram.com/kasiawarnke)

Można być pewnym, że to nie ostatnie tak odważne zdjęcie „muzy” Patryka Vegi. Wielbiciele zarówno jej talentu, jak i urody, czekają na więcej.

Zobacz najseksowniejsze zdjęcia aktorki w mediach społecznościowych:

Czytaj także