18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulujemy

Kasia Warnke zostanie mamą?! Cudowne wiadomości

19.06.2019  09:17
Kasia Warnke zostanie mamą?! Cudowne wiadomości
Kasia Warnke zostanie mamą?! Cudowne wiadomości Fot: Instagram/@kasiawarnke

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami?! Wszystko wskazuje na to, że aktorka i jej mąż spodziewają się dziecka.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski już niedługo będą się cieszyć rodzicielstwem? Wszystko na to wskazuje! Dziennikarze "Na żywo" przekonują, że na sto procent są pewni, że aktorka jest w ciąży.

Warnke i Stramowski są małżeństwem od trzech lat. Para niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale nie da się nie zauważyć, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi. Na początku kwietnia tego roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spodziewa się dziecka.

Kasia Warnke zostanie mamą?

Para wtedy stanowczo zaprzeczała tym informacjom. Być może oboje są przesądni i nie chcieli nikomu mówić, zanim nie mieli stu procentowej pewności, że ciąża gwiazdy rozwija się prawidłowo.

Kasia jest w piątym miesiącu ciąży - zdradza teraz w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" znajoma aktorki.

Gwiazda w ostatnim czasie unika publicznych wyjść, co zdaje się jedynie potwierdzać, że jest ona przy nadziei. Kasia dużo czasu spędza na odpoczynku. 

Na początku czerwca wyjechali na wakacje na grecką wyspę Milos. Chcieli, żeby Kasia zrelaksowała się i nabierała sił w śródziemnomorskiej scenerii. A co najważniejsze, mogła czuć się tam swobodnie, bo jest anonimowa - twierdzi znajoma gwiazdy.

Jeśli te informacje się potwierdzą to będziemy oglądać Katarzynę Warnkę jako najszczęśliwszą kobietę na świecie. Nigdy nie ukrywała ona, że chciałaby zostać mamą, ale miała świadomość tego, że wiek nie jest dla kobiet łaskawy. 

Czytaj także