18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odsłoniła się przed mieszkańcami

Kasia z Big Brothera: długo nie uprawiałam seksu

29.03.2019  21:27
Dom Wielkiego Brata pożegnała kolejna osoba
Dom Wielkiego Brata pożegnała kolejna osoba Fot: Facebook/ Big Brother Polska

Mieszkańcy domu wielkiego brata coraz bardziej się odsłaniają. Kasia przyznała, że od kilku lat nie uprawiała seksu.

Nowy odcinek programu Big Brother przynosi nowe wieści o mieszkańcach willi. To również pokłosie zadania, które kilka dni temu uczestnicy dostali od Wielkiego Brata. Każdego wieczoru jedno z nich przedstawia prezentację na swój temat.

Wojna płci i teatrzyk

Ten odcinek Big Brothera był jednym z najpozytywniejszych od początku edycji. Uczestnicy programu byli w świetnych nastrojach, często żartowali i nie okazywali niezadowolenia. Być może miało to związek ze zdarzeniami z poprzedniego odcinka, w którym Marlena zdecydowała się opuścić program, a Justyna, za zakrywanie mikroportu, została nominowana do opuszczenia go. 

Dziś mieszkańcy domu wielkiego brata kontynuowali wojnę płci. Jednym z ich zadań było przygotowanie dwóch występów: męskiego i damskiego, w którym każda z grup wykazałaby wyższość swojej płci nad drugą. Obie grupy bawiły się przy tym świetnie.

Wyznanie Kasi

Wieczorem przyszedł czas na prezentację przygotowaną przez Kasię. To, co wzbudziło w jej prezentacji największe zainteresowanie to temat związków. Okazuje się, że Kasia od dawna nie była w związku.

– Trzy lata nie miałam chłopaka. I tak, bardzo długo nie uprawiałam też seksu – wyznała otwarcie

, czym ucięła wszelkie spekulacje na ten temat.

To najważniejsze dla niej wyznanie padło jednak wieczorem, w pokoju zwierzeń. Kasia przyznała, że tuż przed rozpoczęciem programu jej mama trafiła do szpitala i przeszła bardzo poważną operację.

To jest jedyna osoba na świecie, którą kocham. Kiedy wchodziłam do programu leżała w szpitalu z rozwarstwieniem aorty. Ale wiem, że ona chce żebym tutaj była i powiedziała to co mam w głowie, to co mam w sercu – wyznała łamiącym się głosem.

Będzie nowy uczestnik programu?

Pod koniec odcinka Marlena opuściła dom wielkiego brata. To kolejna osoba, która odeszła z Big Brothera na własne życzenie. Wcześniej zrobił to Daniel. Od momentu jego wyjścia, widzowie zastanawiają się, czy w programie pojawi się nowy uczestnik. Oficjalnych informacji na ten temat nie ma, a stacja skomentowała jedynie, że na początku programu uczestników było więcej niż planowano. Dlatego może się okazać, że grono mieszkańców willi wcale się nie powiększy.

logo Tu się dzieje