18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Katarzyna Nosowska nową trenerką wszystkich Polek? „Czekamy, aż zawiąże nam się sadło”

Redakcja
19.02.2018  13:12
Katarzyna Nosowska nową trenerką wszystkich Polek? „Czekamy, aż zawiąże nam się sadło”
Katarzyna Nosowska nową trenerką wszystkich Polek? „Czekamy, aż zawiąże nam się sadło” Fot: Instagram.com / @nosowska.official

Fani zachęcają piosenkarkę do zorganizowania obozu treningowego.

O satyrycznych filmach Katarzyny Nosowskiej było głośno już nie raz. Ku wielkiej uciesze internautów piosenkarka publikuje na Instagramie swoje przemyślenia dotyczące show-biznesu czy jej własnej wagi.

To właśnie waga jest bohaterem najnowszej serii filmików Nosowskiej, która w charakterystyczny dla siebie sposób odgrywa rolę fit-blogerki. W pierwszym nagraniu wystąpiła też Agata Kulesza. Aktorka przeprowadza wywiad z „fit” Nosowską, która opowiada o swoim nowym projekcie i zapowiada wywiad w magazynie "Fat&Happy".

Zgodnie z obietnicą Nosowska pojawiła się wkrótce z serią czterech anty-treningów. Pod hasłem "Mega turbo kreator opony" instruuje koleżankę Ewę, jak szybko i skutecznie… przybrać na wadze. Treningi Nosowskiej to zestaw wyjątkowo przyjemnych ćwiczeń z pochłaniania chipsów, oliwy z oliwek i ptasiego mleczka.

Przeżuwaj. Nie za szybko, żebyś nie spalała – motywuje Nosowska. (Instagram.com / @nosowska.official)

Trenerka obiecuje, że po serii skrupulatnie wykonywanych ćwiczeń każdy ma szansę dołączyć do gangu grubasów.  

Na koniec relaks, rozciąganie. Opuszczamy ciało na kanapę Bardzo dobrze. I leżymy. Czekamy, aż zawiąże nam się sadło  zakończyła trening Nosowska. (Instagram.com / @nosowska.official)

Piosenkarka zapowiedziała już kolejną serię treningów, których zadowoleni z efektów fani nie mogą się doczekać.

Od wczoraj +2 kilo! Jesteś niezawodna – pisze Ola. (Instagram.com / @nosowska.official)

Kochamy i zaczynamy regularne treningi, a rozciąganie ze trzy razy dziennie obowiązkowo – komentuje @retrobaza. (Instagram.com / @nosowska.official)

Fani zapowiadają Nosowskiej wielką karierę również w coachingu żywieniowym, proponują wydanie książki i zorganizowanie obozu dla "gangu grubasów". Biorąc pod uwagę liczbę zadowolonych klientów Nosowskiej, zapisanie się mogłoby być trudniejsze niż na obóz z Anną Lewandowską

 

Czytaj także