18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bez znajomych twarzy

Skrzynecka wylatuje z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Wojciech Kozicki
05.01.2023  11:56
Katarzyna Skrzynecka wylatuje z "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie
Katarzyna Skrzynecka wylatuje z "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Nowa edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” bez znajomych twarzy. Kasia Skrzynecka wylatuje, Michał Wiśniewski znika. Ostre zmiany w jury. Polsat i Edward Miszczak robią porządki? Wyleci też Piotr Gąsowski?

Jeszcze niedawno Katarzyna Skrzynecka cieszyła się, że zaczynają się nowe odcinki programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Napisała na Instagramie, że chce zobaczyć nowe niezwykłe metamorfozy. Dzień później gruchnęła wiadomość, że opuszcza jednak jury programu i Polsat. Została wyrzucona? Internauci o zmiany w Polsacie obwiniają Edwarda Miszczaka i uważają, że program bez Skrzyneckiej straci urok.

Skrzynecka wyrzucona z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Polsat straci oglądalność?

Katarzyna Skrzynecka zaczęła jako uczestniczka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Następnie przez 16 edycji show Polsatu zasiadła w jury. Jej jowialna twarzy i pogoda ducha przyciągały widzów, ale ktoś uznał, że jej czas dobiegł końca.

Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była z nami od początku i pokazała, że nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje – czytamy na Instagramie programu Twoja twarz brzmi znajomo”.

Super Express ujawnia, że aktorka została zaproszona do siedziby Polsatu na rozmowę tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Wtedy dowiedziała się, że zostaje wyrzucona z jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

Wygląda na to, że Miszczaka zabolało, że i ona po latach związała się z konkurencyjną stacją i może to właśnie dlatego Wiśniewski i Skrzynecka są pierwszymi zwolnionymi przez niego osobami - ujawnia informator Super Expressu.

Przypominamy, że 17. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” odbędzie się bez Michała Wiśniewskiego. Pieśniarz zrezygnował. Nieoficjalnie mówi się, że następny z show Polsatu może zniknąć Piotr Gąsowski.

Czytaj także