18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie gwiazd

Katarzyna Warnke zostanie mamą? Komentuje doniesienia o ciąży

29.04.2019  11:08
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Aktorka Katarzyna Warnke przyznała, że jest w ciąży. Ta wspaniała wiadomość przyniesie jednak sporo zmian w życiu ulubienicy Patryka Vegi.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się dziecka. Takie wieści pojawiły się w magazynie „Show”, któremu Kasia udzieliła ostatnio wywiadu.

Warnke w ciąży

Co ciekawe, aktorka nie zająknęła się nawet na temat swojego stanu błogosławionego w mediach społecznościowych. Sprawa wyszła na jaw dopiero dzięki wywiadowi, jakiego Katarzyna Warnke udzieliła magazynowi „show”. Mówi w nim o tym, że jej rodzina wkrótce się powiększy.

Aktorka nie kryła radości z tego powodu, jednak nie zdradziła jeszcze szczegółów dotyczących płci, jak i samej ciąży.

Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa – czytamy w „Show”

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke odmówiła Vedze

W związku z nadchodzącym dzieckiem, rodzice Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke mają z pewnością pełne ręce roboty związanej z przygotowaniami. Jednak to dopiero początek zmian w życiu gwiazd. Już teraz aktorka przyznała, że musiała odrzucić propozycję Patryka Vegi dotyczącą pojawienia w kolejnym jego filmie. Warnke jest jedną z ulubionych aktorek reżysera i gra w większości jego dzieł. Tym razem jednak zdecydowała się skupić na ciąży i macierzyństwie. W związku z tym może nas czekać przerwa w oglądaniu jej na wielkim ekranie.

Mam nadzieję, że moja pozycja staje się na tyle mocna, że mogę pozwolić sobie na małą przerwę –powiedziała w rozmowie z magazyne

Warnke dementuje plotki

Pod ostatnim zdjęciem aktorki w mediach społecznościowych posypały się liczne komentarze i gratulacje od fanów. Na jeden z nich Katarzyna Warnke zareagowała.

To bzdury - napisała krótko. - Nie wypowiadałam się dla Show - dodała, dementując plotki o ciąży.

Przeczytaj więcej
Komentarze