18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wojna trwa

Kaz walczy z komornikiem o rower. Isabel ma żal, że nie oddał też ubrań

17.06.2019  21:29
Komornik chciał odebrać Marcinkiewiczowi rower
Komornik chciał odebrać Marcinkiewiczowi rower Fot: Facebook/Izabela olchowiczMarcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz pozostaje w konflikcie z byłą żoną Izabelą "Isabel" Olchowicz-Marcinkiewicz. W czasie zawodów "Ironman" nawiedził go komornik i próbował odebrać mu rower.

Kazimierz Marcinkiewicz przegrał rozprawę o alimenty dla byłej żony i teraz wisi Isabel - Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz ponad 100 tysięcy złotych. Były premier zapewnia, że po pierwsze, pieniądze odda, gdy jego sytuacja się ustabilizuje. Po drugie, Isabel to stalkerka, a po trzecie - kobieta kłamie, jest zdolna do pracy i wyłudza od niego pieniądze, a on ma na to dowody.

Bój o rower zakończony sukcesem Kaza

Czego by jednak nie mówił, faktem jest narastający dług, oraz komornik chodzący za nim krok w krok i próbujący zajmować należące do Marcinkiewicza kosztowności. Ostatnio do takiej sytuacji doszło w czasie zawodów triathlonowych "Ironman", w których Kaz próbował wziąć udział. I wziął, ale jak zaznaczył, z mocno podniesionym ciśnieniem, bo "stalkerka" próbowała zabrać mu rower.

Moja stalkerka zażądała od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem. Z jeszcze większym zaangażowaniem wracam do treningów. Oj ile uśmiechniętych ludzi dziś spotkałem - napisał pod zdjęciem na Instagramie.

Rozczarowana Isabel straszy Kaza sądem

Co na to "stalkerka", czyli Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, która pieniądze dostawać powinna, bo tak zasądził sąd? Kobieta na swój los już poskarżyła się na Facebooku.

Komornik mając informacje, którą dłużnik opublikował publicznie, że uczestniczy w maratonie udał się tam, aby móc w końcu porozmawiać z dłużnikiem, który nie odbierał telefonów oraz nie pojawił się u komornika mimo nakazu i upomnienia, za co grozi grzywna 2 tyś. pln. Okazało się, że rower dłużnika, który komornik chciał zatrzymać, należy do członka rodziny. czy strój sportowy również? czy dłużnik jest 'utrzymywany' przez rodzinę, by nie wykazywać dochodów? Bardzo prawdopodobne. Czy dłużnik alimentacyjny może funkcjonować jak gdyby nigdy nic się nie stalo? I ma prawo jeszcze mieć pretensję, że komornik go odwiedza? - napisała z żalem, że Marcinkiewicz nie oddał - poza rowerem - także ubrania.

Przy okazji po raz kolejny postraszyła byłego męża sądem.

Gdy dłużnik alimentacyjny bezprawnie nazywa wierzyciela alimentacyjnego "stalkerem" raczej z pewnością poniesie on odpowiedzialność za swoje czyny tj. za naruszenie dóbr osobistych tj. znieważenie wierzyciela - napisała.

Wojna trwa. 

Przeczytaj więcej
Komentarze