18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kevin znów sam w domu! Internauci: „To jest epickie!”

Redakcja
20.12.2018  12:20
kevin sam w domu 2018 google asystent
kevin sam w domu 2018 google asystent Fot: youtube.com / Google

Kevin sam w domu powraca po latach. Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina McCallistera. A wszystko na potrzeby reklamy Google. Internauci są zgodni - to prawdopodobniej najlepszy spot na święta 2018.

Nie ma chyba osoby, która wyobraża sobie święta bez Kevina. Od 1990 roku rodziny na całym świecie spędzają Boże Narodzenie z McCallisterami. Po 28 latach od premiery filmu odtwórca roli pomysłowego pogromcy bandziorów, Macaulay Culkin, zrobił fanom niespodziankę – wspólnie z Google odtworzył kultowe sceny z filmu, ale przeniósł je do współczesnych realiów.

Firma postanowiła nawiązać do słynnej produkcji, reklamując Asystenta Google. W świątecznym spocie to właśnie od tego inteligentnego systemu osobistego 38-letni dziś aktor dowiaduje się, że został sam w domu i nakazuje rozpoczęcie akcji „Kevin”.

Reklama z dorosłym Kevinem z miejsca podbiła serca internautów. „To jest epickie!”, „Najlepsza reklama świata, prawie się popłakałem ze śmiechu i wzruszenia!” – to tylko niektóre z komentarzy.

Kevin sam w domu 2018 jako reklama Asystenta Google:

Zobacz, jak powstawała reklama Google Assistant:

logo Tu się dzieje