18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poka poka walkę

Kim jest SexMasterka? Rywalka Linkiewicz na Fame MMA odbiera mowę

16.05.2019  10:26
Kim jest SexMasterka? Rywalka Linkiewicz na Fame MMA odbiera mowę
Kim jest SexMasterka? Rywalka Linkiewicz na Fame MMA odbiera mowę Fot: Instagram/@lilmasti

Kim jest SexMasterka? To pytanie jest teraz wyjątkowo zasadne, bowiem niedługo zaistnieje ona u boku Marty "Ryj" Linkiewicz na odnoszącym niebywały, komercyjny sukces Fame MMA 4. Warto wiedzieć, że nowa walcząca na ringu może jeszcze sporo namieszać.

Podczas ostatniej walki na Fame MMA Marta "Ryj" Linkiewicz odniosła niebywały sukces, szybko i spektakularnie pokonując Esmeraldę Godlewską. Widać, że wciąż za mało jej wrażeń albo odnalazła w sobie prawdziwego wojownika, bowiem zdecydowała się na kolejną walkę. Tym razem jej rywalką będzie gwiazda internetu i "seksualna edukatorka" młodzieży - SexMasterka.

Kim jest SexMasterka?

SexMasterka, czyli Aniela Bogusz, jakiś czas temu szturmem podbiła Youtube nagrywając zmanierowane filmiki, w których występowała bardziej rozebrana niż ubrana i opowiadała o ludzkiej seksualności. Nic dziwnego, że wielu nastolatków zaczęło oglądać SexMasterkę pasjami - w końcu nie tylko mogli słuchać o temacie, który zawsze będzie interesował ludzi, ale również mieli szansę pooglądać Anielę w co najmniej kontrowersyjnym, a już na pewno perwersyjnym, wydaniu.

SexMasterka nie chciała jednak poprzestawać wyłącznie na edukowaniu młodzieży. Z czasem zajęła się również, podobnie jak poprzednia rywalka Marty Linkiewicz -  Esmeralda Godlewska, muzyką. Przybrała kolejny przydomek Lil Masti - i wierna swojemu seksualnemu wydaniu nagrała kilka utworów, które stały się internetowymi hitami. Są wśród nich takie perełki jak: „Poka sowe”„Rak” "Głębokie gardło"

Widać, że Lil Masti nie lubi się poddawać - w końcu wiele osób sugerowało jej, że kariera muzyczna nie jest najlepszym wyborem i zarzucało brak umiejętności wokalnych, mimo to - ta dalej i niestrudzenie tworzy. Jeśli zaś wierzyć temu, co SexMasterka opowiada na swoim Instagramie - można jej pozazdrościć również kondycji fizycznej. Fame MMA 4 ma więc szansę stać się widowiskiem dłuższym niż ostatnia walka Linkiewicz.

No cóż, widać jednej i drugiej zawodniczce muzyka jest szczególnie bliska sensu. Patoinfluencerka Marta Linkiewicz zaczęła wszak swoją karierę nocą po pewnym koncercie w autokarze Rae Sremmurd.  

SexMasterka i Marta Linkiewicz na Instagramie

SexMasterka i jej największe hity

logo Tu się dzieje