18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna miłość

Kim jest żona Patryka Vegi? Reżyser twierdzi, że to ona go uratowała

26.07.2019  15:10
Kim jest żona Patryka Vegi? Reżyser twierdzi, że to ona go uratowała
Kim jest żona Patryka Vegi? Reżyser twierdzi, że to ona go uratowała Fot: Mateusz Jagielski/East News

Patryk Vega poruszając w swoich filmach bardzo kontrowersyjne tematy wciąż pozostaje na świeczniku. Niewiele osób jednak wie, kim jest jego żona - Katarzyna. Kobieta pozostaje niejako w cieniu znanego męża, chociaż to podobno ona go uratowała. 

Patryk Vega non stop robi filmy na tematy, które elektryzują opinię publiczną. Zajął się już służbą zdrowia, teraz postanowił wbić szpilę politykom. Reżyser wielu osobom podpada, ale nie zamierza się zatrzymywać. Tym bardziej, że jego praca przynosi mu tak duży dochód, że po mieście może jeździć sobie luksusowym samochodem.

Jak to się mówi - za każdym wielkim człowiekiem stoi jego partner. W przypadku Patryka Vegi jest to żona - Katarzyna, o której stosunkowo niewiele wiadomo. Kobieta stoi odrobinę w cieniu znanego męża, chociaż odegrała w jego życiu ogromnie ważną rolę. 

Żona Patryka Vegi go uratowała

Patryk i Katarzyna są małżeństwem już od 9 lat. Mają trójkę dzieci - córkę i dwóch synów bliźniaków. Vega nie chwali się zwykle swoim życiem rodzinnym i nie upublicznia rzeczy związanych z żoną i swoimi pociechami. Mimo to reżyser często w wywiadach podkreślał, że to właśnie małżonka sprowadziła go na dobrą, twórczą drogę. 

To dzięki Katarzynie Vega nie nadużywa alkoholu i rozwinął swoje życie duchowe. 

Moja żona chodziła do kościoła co niedziela. Często ją podwoziłem i czekałem na nią w samochodzie, słuchając muzyki. Za którymś razem postanowiłem wejść razem z nią, chociaż nigdy mnie nie agitowała. Dziś modlę się codziennie - wyznał kiedyś w "Urodzie Życia".

W innych wywiadach opowiadał również o tym, co robił zanim poznał swoją ukochaną.

Piłem od szóstej rano do drugiej w nocy po dwa litry whisky na dobę - mówił również w "Urodzie Życia".

Przez wiele lat byłem pracoholikiem, ale żona mnie z tego wyleczyła. Kiedy nie mam zdjęć, każe mi wracać o 17 do domu i zmieniać się z reżysera i producenta w męża i ojca. Pilnuje, żebym w wakacje nie sprawdzał maili i nie odbierał telefonów. Jestem jej za to wdzięczny - opowiadał w "Gali".

Gratulujemy takiej miłości.

Czytaj także
Przeczytaj więcej