18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trafi pod choinkę?

Kim Kardashian PÓŁNAGA reklamuje cieniutką bieliznę [FOTO]

18.11.2022  21:22
Kim Kardashian w półnagiej sesji
Kim Kardashian w półnagiej sesji Fot: Evan Agostini/Invision/East News, Instagram kimkardashian

Boska Kim Kardashian posiada własną markę odzieżową, a jednym z jej produktów jest skąpa bielizna wysadzana kryształami Swarovskiego. W okresie przedświątecznym postanowiła zareklamować ją na swoim Instagramie.

Kim jest Kim – każdy wie. Od lat zachwyca nas swoją urodą i smykałką do biznesu, udowadniając, że jej głowa to nie tylko stojak na kapelusze, a film „Legalna blondynka” ma w sobie sporo prawdy. Jednym z jej największych sukcesów jest marka Skims, która cieszy się olbrzymią popularnością. Założona w 2019 roku firma zajmuje się m.in. produkcją bielizny. Teraz Kim Kardashian otworzyła dla marki świąteczny sklep, a jednym z kluczowych produktów jest wysadzana kryształami bielizna.

Kim Kardashian w seksownej bieliźnie

Swój flagowy produkt Kim Kardashian prezentuje na sobie, co jest dla niego najlepszą reklamą. Na jej Instagramie pojawiła się sesja w cienkiej jak pajęczyna bieliźnie. Nie mamy jednak dobrych wieści dla dotkniętych przez inflację Polaków – zestaw kosztuje blisko 900 złotych. Mimo ceny, zapewne trafi pod niejedną choinkę.

Zdjęcia boskiej Kim K znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także