18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w programie

Kim są nowi uczestnicy "Big Brothera"?

15.04.2019  10:21
Nowi uczestnicy Big Brothera -  kim są?
Nowi uczestnicy Big Brothera - kim są? Fot: Facebook.com. Big Brother TVN7

Kolejne zmiany w programie „Big Brother”. Odpadła Marchewka, ale za to pojawili się nowi uczestnicy. Kim ją Jakub Pyśk i Angelika Głaczkowska?

Polski „Big Brother” zaskakuje. Niedługo dojdzie do niego więcej nowych uczestników, niż odeszło lub odpadło. 2 kwietnia w programie pojawiła się kontrowersyjna Magdalena Zając, która szybko zaprezentowała się nago pod prysznicem. Teraz, gdy odpadła Klaudia Marchewka, stacja TVN postanowiła zapełnić lukę aż dwójką nowych bohaterów.

Jakub Pyśk i Angelika Głaczkowska

26-letni Jakub Pyśk pochodzi z Mławy i uwielbia adrenalinę, grę na gitarze i strzelanie z łuku. Pracuje jako barman, ale studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Czy to znaczy, że będzie bojowo nastawiony do pozostałych uczestników ?

32-letnia Angelika Głaczkowska z Białobrzegów jest stewardessą. Uwielbia podróżować i kreatywnie wykorzystywać czas. Chciałaby założyć w przyszłości własną restaurację. Temat jedzenia i gotowania jest ostatnio dość aktualny w domu Wielkiego Brata, więc powinna być w swoim żywiole.

Nowi bohaterowie nie poznali jeszcze pozostałych uczestników reality show. Trafili do „izolatki” i tylko obserwują pozostałe osoby z ukrycia.

Przeczytaj więcej
Komentarze