18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ładnie?

Kinga Rusin rozebrała się w słusznej sprawie. "Kiedy się ubierze?"

19.06.2019  14:13
Kinga Rusin rozebrała się w słusznej sprawie. "Kiedy się ubierze?"
Kinga Rusin rozebrała się w słusznej sprawie. "Kiedy się ubierze?" Fot: Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin postanowiła się rozebrać w słusznej sprawie. Fani pytają z przekąsem - kiedy ktoś się w takim samym przypadku ubierze. 

Kinga Rusin za sprawą konfliktu z Zofią Klepacką, o którym wiele pisaliśmy, wróciła na czołówki gazet. Postanowiła więc wykorzystać moment silnego zainteresowania swoją osobą i kuć żelazo póki gorące. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Otóż się rozebrać.

Kinga Rusin nago w słusznej sprawie

Jednak nie tak po prostu! Absolutnie - należy rozebrać się w słusznej sprawie. To uczyniła Kinga. Najpierw założyła profil na Instagramie o nazwie: "Biało-czerwone Serca", który ma skupiać "patriotów, o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło". Później założyła "Zielone Serca", które mają się zająć walką o polską przyrodę.

Kinga rozebrała się po to, by zyskać jeszcze większe poparcie w kwestiach walki o naszą rodzimą naturę. 

Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu). Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? Wejdź na @zielone_serca i przyłącz się!!! - brzmi zachęcający materiał na jej profilu.

Prezenterka TVN planuje rozkręcić swoją akcję bardzo mocno i przyznawać nawet nagrody (Zielone serca) i anty-nagrody dla osób, które dbają i nie dbają o środowisko. Jak twierdzi Rusin - "zło i dobro nie mogą być anonimowe".

Akcja Kingi spotkała się z raczej ciepłym przyjęciem. Jedynie niektórzy fani zauważyli, że nagość jest praktyką dość powszechną. Szczególnie przypadł nam do gustu pewien zjadliwy komentarz.

Nie neguję dobrych zamiarów czy samej akcji, ale czekam, aż ktoś się w słusznej sprawie ubierze - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie.

Coś w tym jest!