18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozebrana roześmiana

Kinga Rusin topless. Plusk, plusk... fiu, fiu!

17.01.2023  14:13
Kinga Rusin na Instagramie topless. Kostaryka jeszcze nigdy nie była tak hot wow
Kinga Rusin na Instagramie topless. Kostaryka jeszcze nigdy nie była tak hot wow Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kinga Rusin rozebrana na Instagramie! Polska gwiazda i była żona Tomasza Lisa pokazała bardzo odważne zdjęcia topless. Tropikalne upały robią swoje. Kostaryka to najlepsze miejsce na wakacje w 2023 roku?

Kinga Rusin topless. Polska celebrytka wróciła z hukiem na Instagramie. Zapozowała rozebrana w basenie hotelowym na Kostaryce (Santa Teresa Beach), wywołując szał i euforię w komentarzach. W tak odważnej i roznegliżowanej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy.

Kinga Rusin gorąca jak Kostaryka

Kinga Rusin większość czasu spędza obecnie poza Polską. Odeszła z TVN i skupiła się na rozwoju własnej firmy oraz podróżowaniu. Jak przypomina Jastrząb Post, „razem partnerem, Markiem Kujawą spakowali walizki i zamieszkali na Malediwach”. Po pandemii zwiedzili m.in. Afrykę, Grecję, Hiszpanię, Australię, a nawet zawitali w Azji. Relacje z pięknych podróży Kingi Rusin możemy oczywiście śledzić na Instagramie.

Znaleźli też nowe miejsce, w którym zamieszkali. Kostaryka to teraz jest ich drugi dom. Dziennikarka już pochwaliła się posiadłością, w której zamieszkali. Imponujący dom otacza niesamowity ogród z cytrusowym sadem. Rusin właśnie się pochwaliła, że wróciła do tego miejsca. Odważne kadry trafiły na jej profil na Instagramie – relacjonuje Jastrząb Post.

Czy zauroczona Kostaryką Kinga Rusin zamieszka tam na stałe? Jeśli częściej będziemy dostawać tak zapierające dech zdjęcia, to JESTEŚMY ZA!

logo Tu się dzieje