18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za dużo Ale?

Jon Snow na odwyku. Gra o tron przerosła Kita Harringtona

29.05.2019  12:25
Kit Harrington trafił na odwyk
Kit Harrington trafił na odwyk Fot: gameofthrones/Instagram

Gwiazdor "Gry o Tron" Kit Harrington po zakończeniu hitowej serii trafił na odwyk. Serialowy Jon Snow ma problemy z alkoholem i jest w złym stanie psychicznym.

Jon Snow to jedna z najważniejszych postaci "Gry o Tron", a Kit Harrington to jedna z największych gwiazd hitowego serialu. Prawowity, choć nigdy nie władający król Westeros, a w rzeczywistości brytyjskie bożyszcze fanek (nie tylko nastolatek), źle zniósł pożegnanie z produkcją HBO. Nie wytrzymał i zgłosił się na odwyk.

tenor

Kit Harrington na odwyku

32-letni aktor trafił do kliniki odwykowej Privé-Swiss w Connecticut. Oficjalnie chodzi o przemęczenie i zły stan psychiczny. Nieoficjalnie mówi się o alkoholu i narkotykach.

Kit postanowił wykorzystać przerwę w swoim kalendarzu, by spędzić czas w odosobnieniu oraz skupić się na sprawach osobistych - mówi rzecznik aktora.

Miesięczny pobyt w ośrodku, w którym pacjenci dochodzą do zdrowia dzięki medytacjom i terapiom behawioralno-poznawczym, kosztuje podobno 120 tysięcy dolarów!

Jon Snow
Kit Harrington
Przeczytaj więcej
Komentarze