18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda Mam Talent dorosła

Klaudia Kulawik kiedyś skradła nam serca. Zabójcza metamorfoza

06.08.2019  09:42
Klaudia Kulawik kiedyś skradła nam serca. Zabójcza metamorfoza
Klaudia Kulawik kiedyś skradła nam serca. Zabójcza metamorfoza Fot: Mateusz Jagielski/East News

Co za metamorfoza! Gwiazda Mam Talent - Klaudia Kulawik - dorosła i robi kolosalne wrażenie. Dziewczyna jest przepiękna i wciąż pracuje artystycznie. Już niedługo może być ponownie muzycznym objawieniem. 

11-letnia Klaudia Kulawik była odkryciem programu Mam Talent. Jej gwiazda rozbłysła wtedy jasno, a wszyscy Polacy pokochali uroczą, utalentowaną muzycznie dziewczynkę. Minęły lata, a Klaudia z dziecka przeobraziła się w piękną kobietę, która (o dziwo) nie robi wokół siebie przesadnego szumu. 

Zabójcza metamorfoza Klaudii Kulawik

22-letnia Kulawik nie tylko dalej działa artystycznie, ale wygląda oszałamiająco. Dziewczyna zdecydowanie ma wszystko, co otwiera drzwi do wielkiej kariery. Jej uroda przypomina największe modelki światowych wybiegów. Pytanie tylko, czy nisza na którą wyraźnie postawiła pomoże jej czy zaszkodzi w dalszym rozwoju?

Kulawik tworzy muzykę, która nie przypomina wszystkich podobnych do siebie kawałków, jakie możemy codziennie usłyszeć. Mocny głos, który doskonale poznaliśmy lata temu - nabrał dodatkowo kobiecej barwy. Co warto docenić - kobieta nie próbuje zaistnieć w show-biznesie dryfując na ananasie bądź robiąc średniej jakości skandale na ściankach prasowych. 

Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną. W klipie zaśpiewa dla Was 'Goddes' Woman. Choć ten obrazek to tylko skrawek tego, czym kobiecość jest. Na co dzień jestem zwykła, najzwyklejsza. Choć to nie grzech czuć się pięknie! A tak też się czułam się na planie teledysku - fenomenalnie! Wsłuchajcie się w słowa - napisała na Instagramie, promując swoją twórczość. 

Prezentujemy nową odsłonę Klaudii.

Część internautów zarzuca jej, że muzyka do najnowszego singla do złudzenia przypomina... podkład muzyczny z gry The Sims. Też to słyszycie? Być może to właśnie grając w tę grę Klaudia przeżyła tyle czasu bez żadnych celebryckich wyczynów. 

Przeczytaj więcej
Komentarze