18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu popłynęła

Klepacka powraca. Krzyczy o hańbie przy rocznicy Powstania

01.08.2019  16:47
Klepacka powraca. Krzyczy o hańbie przy rocznicy Powstania
Klepacka powraca. Krzyczy o hańbie przy rocznicy Powstania Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER i Piotr Molecki/East News

Powstanie Warszawskie jako świetna okazja do szerzenia hejtu? Zofia Klepacka wykorzysta każdą możliwą opcję do tego, by wyrazić swoje konserwatywne zdanie.

O Klepackiej było niesamowicie głośno na początku czerwca, kiedy to wdała się w otwartą kłótnię z Kingą Rusin przed lokalem wyborczym. Potem windsurferka stwierdziła, że to lewactwo zrobiło z niej homofoba. Mimo to, że wyraźnie próbowała ocieplić swój wizerunek - nie zaprzestała używania co najmniej kontrowersyjnych słów na temat środowisk LGBT. 

Klepacka nie ma hamulców nawet w rocznicę Powstania 

Mało tego, Klepacka wystąpiła nawet w homofobicznym teledysku! Niemniej, tym razem przeszła samą siebie. Okazuje się, że nawet takie święto jak rocznica Powstania Warszawskiego jest dla niej okazją do wygłoszenia swoich racji.

Kampania Przeciw Homofobii zamieściła na swoim fanpage'u wpis ze słowami Związku Powstańców Warszawskich, które padły po strasznych wydarzeniach w Białymstoku. 

Nie ma naszej zgody na bicie i opluwanie drugiego człowieka, a także na wykorzystywanie symbolu naszej walki z okupantem – symbolu Polski Walczącej - twierdzili wtedy.

Zofia Klepacka postanowiła, że nie ugryzie się w palce w tym ważnym dniu i... zmieściła pod wpisem swój komentarz. 

Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych Dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski Walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!!! - napisała sportsmenka.

Komentujących reakcja Klepackiej rozwścieczyła do granic. 

Pani Klepackiej należy się odebranie tytułu olimpijskiego za łamanie zasad igrzysk. Zobowiązała się pani do przestrzegania regulaminu igrzysk olimpijskich w których jest jasno napisane, że nie ma pani prawa dyskryminować nikogo za kolor skóry, orientacje etc. Jest pani hańbą dla Polski i głosem neofaszyzmu - napisał jeden z internautów.

Myśleliście, że Klepacka zamilknie? Nas nawet nie dziwi, że znowu się odezwała.