"Kobiety mafii 2" i kolejny zwiastun bez cenzury. "Nowe standardy krajowej kinematografii" [WIDEO]

Redakcja
22.01.2019  13:03
"Kobiety mafii 2" - wkrótce premiera, a teraz drugi zwiastun. Patryk Vega szokuje. Powracają Kasia Warnke jako Spuchnięta Anka  i Agnieszka Dygant (Niania)
"Kobiety mafii 2" - wkrótce premiera, a teraz drugi zwiastun. Patryk Vega szokuje. Powracają Kasia Warnke jako Spuchnięta Anka i Agnieszka Dygant (Niania) Fot: Youtube.com/KinoSwiatPL

„Kobiety mafii 2” Patryka Vegi i kolejny zwiastun bez cenzury. Chociaż wielu internautów twierdzi, że to już nawet nie film, Kino Świat pisze, że to „porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna".

„Kobiety mafii 2” już wkrótce w kinach. Premiera zapowiedziana jest na 22 lutego 2019 roku. Osoby, które drażnią filmy Patryka Vegi może pocieszyć, że film nie trafi jako serial na Showmax, który znika z Polski.

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy dla krajowej kinematografii - pisze Kino Świat.

"Kobiety mafii 2" - obsada

Patryk Vega znów wziął się za handel narkotykami. Tym razem postawił na jeszcze większy rozmach. Film kręcono na 3 kontynentach i w 6 krajach. Do tego oczywiście gwiazdorska obsada: Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke (Spuchnięta Anka), Agnieszka Dygant (Niania), Janusz Chabior, Michał Karmowski, raper Sobota, Aleksandra Popławska, Angie Cepeda („Luz Maria”), Krzysztof Czeczot.

Wcześniej ogromne emocje wywołał plakat "Kobiet mafii 2" z wiertarką. Zwiastun reżyserki filmu również został skrytykowany. 

ZOBACZ TEŻ: "Plagi Breslau" - Małgorzata Kożuchowska i zabójczy koń

"Kobiety mafii 2" - drugi zwiastun bez cenzury:

Przeczytaj więcej
Komentarze