Jest plakat filmu "Kobiety mafii 2". Zapowiada się ostro

Redakcja
09.01.2019  15:15
"Kobiety mafii 2" - premiera wkrótce, zwiastun już w sieci, a teraz czas na plakat filmowy. widoczna jest na nim kobieca obsada: Dygant, Popławkaska, Warnke
"Kobiety mafii 2" - premiera wkrótce, zwiastun już w sieci, a teraz czas na plakat filmowy. widoczna jest na nim kobieca obsada: Dygant, Popławkaska, Warnke Fot: Facebook.com/Patryk Vega

Filmy Patryka Vegi są krytykowane, recenzje nie są najlepsze, a frekwencja i tak jest ogromna. Zapowiedziana jest już premiera filmu „Kobiety mafii 2”. W sieci pojawił się już zwiastun filmu bez cenzury, a teraz pokazano plakat.

Patryk Vega przeszedł przemianę i schudł kilkadziesiąt kilogramów. Sądząc po plakacie, nie zmienił się jego filmowy styl.

Obsada "Kobiet mafii 2" to m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska. Pojawi się także zagraniczna gwiazda, czyli Angie Cepeda z telenoweli „Luz Maria”. Jak wypadły? Dowiemy się 22 lutego, gdy film pojawi się w kinach. Póki Netflix nie zniknie z Polski, można na nim w sieci oglądać online pierwszą część „Kobiet mafii” (film i serial).

"Kobiety mafii 2" to także gwiazdorska obsada męska. Aktorzy, którzy pojawią się u Vegi, to m.in. Piotr Adamczyk, Michał Karmowski i raper Sobota.

ZOBACZ TEŻ: "Kobiety mafii 2" - zwiastun bez cenzury

Przeczytaj więcej
Komentarze