18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dacie radę, wierzymy w was!

Kolejna przeszkoda! Czy Cichopek i Kurzajewski uświadczą szczęścia?

20.01.2023  14:34
Kolejna przeszkoda dla "Kurzopków"!
Kolejna przeszkoda dla "Kurzopków"! Fot: Instagram katarzynacichopek

Niestety, miało być jak w bajce, a jest jak w klasycznej baśni i to takiej od braci Grimm. Bowiem popularne „Kurzopki” wciąż nie są w stanie wspólnie zamieszkać. To kolejna przeszkoda na ich długiej drodze do szczęścia.

Ależ to były piękne czasy! Burzliwe początki związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego śledziła cała Polska z wypiekami na twarzy, a każdy nawet najmniejszy ich ruch był żywo komentowany przez rozmaitej maści ekspertów od życia gwiazd. Przypomnijmy, że oficjalnie „Kurzopki” są razem od początku października, lecz ich związek najprawdopodobniej ciągnie się od… lat? Przynajmniej jeśli wierzyć słowom byłej żony prezentera TVP, Paulinie Smaszcz.

Ale quo vadis? Czy związek Cichopek i Kurzajewskiego wejdzie w końcu na następny, wyższy poziom? Na stronie WP Kobieta czytamy, że para chce zacząć kolejny etap, lecz na drodze ich stoi przeszkoda wielka jak dąb, ba!, większa, bowiem wielka jak… wspólny dom!

Czy Cichopek i Kurzajewski zamieszkają razem?

To pytanie nie daje nam spać po nocach i wprowadza w szkodliwe nałogi – czy „Kurzopki” zamieszkają razem? Informator „Faktu” ujawnił kilka smacznych kąsków z prywatnego życia pary.

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować

- mówi informator „Faktu”.

No ale, jak Mahomet nie może przyjść do góry, to góra może przyjść do Mahometa, prawda? Dlaczego Kasia nie wprowadzi się do Macieja? Informator gazety twierdzi, że dom Kurzajewskiego był wspólnym, małżeńskim gniazdkiem Macieja i Pauliny Smaszcz. Natomiast „Kurzopki” wolałyby zacząć nowe życie w nowym miejscu. Dlatego właśnie rozglądają się za domem, w którym będą mogli zamieszkać wraz z dziećmi, a także matką Macieja.

No cóż, życzymy im wiele szczęścia i liczymy, że wszystko skończy się wspaniale!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także