18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowi uczestnicy za wcześnie zdradzili kto odpadnie

Kolejna wpadka w „Big Brotherze”

15.04.2019  16:57
Nowi uczestnicy za wcześnie się wygadali
Nowi uczestnicy za wcześnie się wygadali Fot: Big Brother/ screen

Do domu Wielkiego Brata weszło dwóch nowych uczestników. Niestety, już na wstępnie zaliczyli wpadkę i wygadali się, że wiedzą kto odpadnie.

„Big Brother” budzi coraz więcej wątpliwości pod kątem produkcyjnym. Wszystko za sprawą licznych wpadek, które pojawiają się w trakcie reality show. Niedawno pojawiły się domniemania, jakoby jedna z uczestniczek – Iza – w trakcie swojej rzekomej wizyty u lekarza tak naprawdę spotkała się z rodziną. Potem prowadząca program Agnieszka Woźniak – Starak miała mały problem z wiedzą na temat show, a teraz błąd nowych uczestników.

Wpadka nowych uczestników „Big Brothera”

Angelika i Kuba dołączyli wczoraj do grona mieszkańców domu Wielkiego Brata. Oboje zajęli specjalny pokój, który jest odizolowany od przestrzeni używanej przez mieszkańców, więc ci jeszcze nie wiedzą, że będą mieli nowych lokatorów. Za to dwójka może obserwować mieszkańców. I to było źródłem wpadki. Otóż Angelika stwierdziła w pewnym momencie podczas niedzielnego odcinka, że wzruszyła ją historia Klaudii Marchewki. Kuba nie był pewien, o której dziewczynie mowa, więc Angelika doprecyzowała: „To ta, która dzisiaj odpadnie”. Zaznaczmy, że słowa te padły w momencie, gdy wyniki głosowania nie były jeszcze znane.

To poddało w wątpliwość wiarygodność głosowań w programie.

Internauci reagują

Z racji tego, że wszystko odbywało się w programie na żywo, nie dało się wyciąć, ani zatrzymać tej wypowiedzi. Szybko podłapali ją także internauci, którzy zareagowali komentarzami w mediach społecznościowych.

Oj TVN, wtopa po wtopie – napisał jeden z internautów

Obok niego pojawiły się także inne głosy o kolejnej wpadce, ale znalazły się też komentarze broniące dziewczyny.

Chodziło jej o to, że Klaudia jest nominowana – głosi jeden z nich

Jaka jest prawda? Tego pewnie się nie dowiemy, ale w świetle ostatnich faux pas, można mieć wątpliwości co do zwykłego przejęzyczenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze