18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szatański numerek

Uprawiali seks na koncercie Nergala. Pokazał WIDEO

08.07.2019  13:54
Podniecający Nergal? Para poszła pod sceną na całość
Podniecający Nergal? Para poszła pod sceną na całość Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Nergal i zespół Behemoth wywołują ogromne kontrowersje, a ich koncerty doprowadzają środowiska prawicowe do czerwoności. Tym razem Adam Darski nawet nie kiwnął palcem, a o skandal postarali się jego fani. Muzyk ze sceny obserwował jak w tłumie para uprawiała seks oralny.

Nergal uwielbia szokować, a kolejne skandale to woda (święcona?) na jego młyn. Teraz koncerty Behemotha będą zapewne jeszcze bardziej zwalczane przez środowiska katolickie. Pewna para podczas występu metalowej grupy na festiwalu Roskilde w Danii, w tych jakże romantycznych okolicznościach, poszła na całość i zaczęła uprawiać seks oralny pod sceną. Nie przeszkadzał im szalejący tłum, nie zważali na morderczą dawkę decybeli.

Wszystko oczywiście zostało uwiecznione na nagraniu i trafiło do sieci. Wideo opublikował sam Darski na Instagramie i... jest zachwycony, że jego zespół w taki sposób sprowadza ludzi na złą drogę.

Do ich miłosnych igraszek Nergal odniósł się w mediach społecznościowych. Napisał, że półnaga kobieta zajmowała się klejnotami swojego partnera przez 5-10 minut, a on śpiewał utwory Behemotha i wymachiwał rękami. Przy okazji muzyk wyznał, że przemoc w niewielkich dawkach i kobiece piersi na występach zespołu nie są dla niego problemem.

Seks oralny na koncercie Behemotha:

logo Tu się dzieje