18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wieprz do katowania" na konferencji Fame MMA. Nie tylko Godlewska dała "show" [WIDEO]

Redakcja
26.02.2019  14:14
Gala Fame MMA 3, bilety sprzedają się choć cena jest wysoka, a konferencja zgromadziła tłumy w sieci. Zawodnicy taki jak Isamu, Godlewska i Linkiewicz dali show
Gala Fame MMA 3, bilety sprzedają się choć cena jest wysoka, a konferencja zgromadziła tłumy w sieci. Zawodnicy taki jak Isamu, Godlewska i Linkiewicz dali show Fot: Youtube.com

Gala Fame MMA 3 odbędzie się w marcu, można już kupić bilety. Jednak już teraz hitem jest konferencja, na której Wojciech Gola i Michał „Boxdel” Baron zaprezentowali zawodników. Internetowe gwiazdy dały szokujący popis. „Najlepsze” momenty pojawiły się w sieci. Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz to nie jedynie „show”.

Gala Fame MMA 3 odbędzie się w marcu, ale zanim zaczną się walki  w oktagonie, zawodnicy zmierzyli się na konferencji. Większość z nich groziła rywalom pobiciem, np. Marcin „Mnich” Wójcik nazwał rapera Bodychrista „wieprzem do katowania”. Nie był to pierwszy raz, gdy na tej konferencji musiała interweniować ochrona.

Esmeralda Godlewska kontra Marta Linkiewicz - walka na konferencji

To co zrobiły Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska to już hit sieci. Rzucanie szklankami, wyzwiska, groźby i przebój Lady Pank – zapowiada się wyjątkowa walka w oktagonie. Poleciały „pały”, „szmaty” a pod adresem Linkiewicz padły oskarżenia, że jej intymne części ciała nie pachną za dobrze i czuć to na odległość, a do tego jest transwestytą z penisem. Linkiewicz zaprotestowała także, gdy nazwano ją influencerką. Jest przecież "patoinfluencerką"!

Konferencja Fame MMA 3 - live stream z konferencji

Konferencja Fame MMA 3 to wulgaryzmy w ilości hurtowej. Zawodnicy grozili sobie nawzajem, wyzywali się i drwili ze swoich przeciwników. Nie mogło zabraknąć także plucia sobie w twarz. Niejednokrotnie o mało nie doszło do bijatyki. Włodarze Fame MMA nie reagowali. Co jakiś czas wspominali tylko ilości osób, które oglądały stream live z wydarzenia.

Youtuber Isamu również zachowywał się agresywnie. Jego rywal Daniel Pawlak DeeJayPallaside mógł oberwać, ale do akcji wkroczyli ochroniarze. Isamu przyznał później, że skoczyła mu adrenalina i puściły nerwy. Co ciekawe, do ataku na Pawlaka przyłączyła się Esmeralda Godlewska, czepiając się jego atrybutów męskości i ich rozmiaru. Czyżby szukała sojuszników? Pod koniec konferencji sam AdBuster przyznał, że kibicuje Linkiewicz.

Gala Fame MMA 3 - konferencja, momenty i patologia: