Doprowadził Łukasza do łez

Wielki konflikt w Big Brother. Widzowie są wściekli

27.03.2019  19:41
Konflikt w Big Brother
Konflikt w Big Brother Fot: TVN/Printscreen

Tomasz Urban oburzył widzów Big Brothera swoimi homofobicznymi komentarzami. Był tak nieprzyjemny dla swojego współlokatora geja - Łukasza Darłaka - że doprowadził go do płaczu.

Łukasz Darłak nie cieszy się zbytnią sympatią współlokatorów. Mężczyzna został nominowany do opuszczenia domu, czy tak się stanie, okaże się po głosowaniu widzów.

Od samego początku uczestnicy show spekulowali, czy Łukasz jest gejem. Gdy w końcu przyznał się do swojej orientacji seksualnej, musiał zmierzyć się z okrutną homofobią.

Tomasz jest homofobem?

Przykrości doświadczył ze strony Tomasza. Urban zaczął wyśmiewać współlokatora w rozmowach ze współlokatorami. Mówił między innymi, że Łukasz z pewnością "sika na siedząco" i jest dziewczyną.

Niestety, słowa Tomasza usłyszał Łukasz i tak bardzo go one zabolały, że się rozpłakał.

Jestem w bardzo złym nastroju, bo po prostu miałem bardzo przykry moment dzisiaj przy kolacji i jestem cały wieczór taki zgaszony. Słyszałem, jak Tomek z Maćkiem o mnie gadali, i to nie było nic miłego. Powiedzieli: “My chyba mieszkamy z trzema dziewczynami. No, on nawet sika na siedząco”, więc to było dla mnie bardzo przykre, bardzo. Mam nadzieję, że o tym zapomnę i to się rozejdzie po kościach - mówił w pokoju zwierzeń.

Łukasz może w tym wszystkim liczyć na fanów. Na profilu Big Brother na Instagramie krytykują zachowanie Tomasza i kierują do Łukasza liczne słowa wsparcia.

Przeczytaj więcej
Komentarze