18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Decyzja TVP

Koniec "M jak miłość"? Smutne wieści dla fanów

Wojciech Kozicki
17.04.2023  21:45
Koniec "M jak miłość" i "Barwy szczęścia"? Smutne wieści dla fanów
Koniec "M jak miłość" i "Barwy szczęścia"? Smutne wieści dla fanów Fot: Jan Bielecki/East News

Koniec seriali „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia” oraz „Na Dobre i na złe”? Niestety, TVP potwierdza smutną wiadomość. Widzowie zobaczą ostatnie odcinki przed tygodniową przerwą w maju. Co gorsza, przerwa wakacyjna zacznie się w 2023 roku wcześniej i wówczas popularne seriale TVP również znikną. Jak żyć?

To nie deszcz, to łzy! Fani seriali „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia” oraz „Na Dobre i na złe" są dziś w sromotnej rozpaczy. Serwis „Super Seriale”, powołując się na AKPA, ujawnia, że TVP  w maju nie będzie emitować popularnych seriali aż przez tydzień. Dlaczego zdecydowano się zawiesić popularne serialowe hity na tak długo?

Koniec "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Tak, ale chwilowo

Powód jest dość kuriozalny. W dniach 1-3 maja jest majówka. Długi weekend i dni wolne od pracy w 2023 roku najwidoczniej nie sprzyjają oglądalności seriali TVP. Prawdopodobnie seriale w te majowe dni zostaną zastąpione filmami fabularnymi.

Nowych odcinków "M jak miłość" nie zobaczymy w TVP2 w dniach 1-2 maja 2023. W te same dni plus 3 maja nie zostanie pokazany w telewizji także serial "Barwy szczęścia". Fani "Na dobre i na złe" będą musieli poczekać na kolejną odsłonę serii aż do 10-go maja! – ujawniają Super Seriale.

Niestety, to nie koniec dramatycznych wieści dla koneserów i smakoszy serialowych delicji oraz frykasów jakimi są odcinki „M jak miłość”. Aktualny sezon telenoweli Telewizja Publiczna zakończy już 31 maja i zacznie się przerwa wakacyjna.

Jak zapowiadają Super Seriale:

"Odcinki: 1729 "M jak miłość" zostanie pokazany w TVP2 w kolejny tygodniu, 9 maja; 2809 "Barw szczęścia" w czwartek 4.05, a 884 "Na dobre i na złe" 10 maja". 

Oglądalność M jak Miłość. Polacy kochają Mostowiaków

Co prawda wciąż pojawiają się doniesienia, że całkowity koniec serialu „M jak miłość" jest bliski, ale osoby związane z produkcją temu zaprzeczają. Powód jest prosty: „O jak oglądalność”. Portal Wirtualne Media podaje, że każdy odcinek sagi rodu Mostowiaków oglądają ok. 3 miliony widzów.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje