18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widzowie we łzach

Koniec "Mam talent"? TVN szykuje nowy program

Wojciech Kozicki
12.05.2023  13:19
Koniec "Mam talent"? TVN szykuje nowy program w soboty
Koniec "Mam talent"? TVN szykuje nowy program w soboty Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Koniec programu „Mam talent!”. Nowa edycja nie zostanie wyemitowana przez TVN? Chylińska, Prokop, Foremniak i Kliment stracę pracę w popularnym talent show? Będzie nowy program, który uratuje oglądalność w soboty?

Nowa edycja „Mam talent!” skasowana przez TVN? To może być KONIEC PROGRAMU! Radio ZET nieoficjalnie podaje, że stacja może nie wznowić formatu jesienią 2023 roku na 15. edycję, a na jego miejsce wskoczy nowy program.

Koniec „Mam talent!”? TVN szykuje nowy program w soboty

Nie wiadomo czym TVN zamierza ewentualnie zastąpić „Mam talent!” w sobotnie wieczory. Szykuje się jakaś ramówkowa bomba w prime timie? Być może powodem zmian była słabnąca oglądalność, ale TVN nie ujawni zapewne takich informacji.

„Mam talent!” emitowano w TVN od 13 września 2008 roku do 30 listopada 2019 roku. Talent show reaktywowano we wrześniu 2021 roku, kręcąc dwa nowe sezony. Hołownię zastąpił Michał Kempa, a Egurrolę Jan Kliment. Obecnie Kempa już ogłosił, że nie chce wracać do roli prowadzącego.

Według danych największą oglądalnością cieszył się 2. sezon „Mam talent!” emitowany jesienią 2009 roku. Przyciągnął przed telewizory średnio 5,4 mln widzów. W kolejnych latach oglądalność oscylowała wokół 3 mln widzów. Gdy po przerwie w 2020 roku program wrócił jesienią 2021 roku, miał już średnią oglądalność 1,86 mln widzów. Ostatnia edycja to już średnio 1,60 mln osób przed telewizorami.

- pisze Radio ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje